Produkty

HURTOWNIA EURODOM

Grupa Instalacyjno-Budowlana "EURODOM" Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Rzemieślników 12. Istnieje na polskim rynku od czerwca 2005 roku. Jej specjalizacją jest kompleksowa dostawa towarów na inwestycje. Działalność przedsiębiorstwa opiera się na grzejnikach, armaturze, systemach rurowych z polipropylenu u polietylenu, zestawach hydroforowych oraz wielu innych rzeczach.

Firma stawia na wysoką jakość obsługi i zadowolenie klienta, przez co została udziałowcem Grupy Instal Konsorcjum. Jest to prężnie rozwijająca się organizacja, która skupia dystrybutorów materiałów z branży instalacyjno – grzewczej. Dzięki temu EURODOM Sp. z o.o. zyskała możliwość współpracy z licznymi renomowanymi producentami, co wpływa na jakość produktów oraz ich atrakcyjne ceny, które są oferowane kontrahentom.

Przedsiębiorstwo stara się także, aby pracownicy byli odpowiednio wykwalifikowani. Na bieżąco biorą oni udział w szkoleniach oraz różnego rodzaju projektach, aby poznać najnowsze technologie w zakresie instalacji sanitarnych, ochrony środowiska i odnawialnych źródeł energii.

EURODOM Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie trzy marki własne. Jedną z nich jest QIK, który ma już 15 lat doświadczenia na polskim rynku. Specjalizuje się ona w kompletnym systemie instalacyjnym. Druga to Concept, w której ofercie można znaleźć między innymi produkty z zakresu techniki grzewczej czy armatury sanitarnej. Trzecią markę stanowi Viteco, która oferuje produkty takie jak na przykład pompy ciepła, kolektory słoneczne czy panele fotowoltaiczne.

Posiadamy w swojej ofercie handlowej trzy marki własne: QIKConcept i Viteco . Marka QIK to kompletny system instalacyjny oparty na wysokiej jakości rurach 5-warstwowych PERT z wkładką aluminiową oraz 5-warstwowych EVOH z barierą antydyfuzyjną produkowanych w najlepszych niemieckich zakładach przemysłowych. QIK to 15 lat doświadczeń na rynku polskim. W ofercie Concept znaleźć można produkty z zakresu techniki grzewczej, przez towary instalacyjne, aż po armaturę sanitarną. Viteco to towary z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii tj. m.in. pompy ciepła, kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, kotły pelletowe, rekuperatory.

Technika grzewcza

kotły: gazowe, węglowe i pelletowe, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, termostatyka, podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy c.o. i c.w.u., nagrzewnice gazowe i wodne

piktogram ciepło

Technika sanitarna

systemy podtynkowe, baterie, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki, odpływy, łazienki dla niepełnosprawnych, zlewozmywaki, zmiękczacze, filtry do wody

piktogram woda

Technika solarna

panele pV, falowniki, płaskie kolektory słoneczne, sterowniki solarne,zestawy solarne

piktogram energia

Technika instalacyjna

instalacje: miedziane, stalowe, z tworzyw sztucznych, kanalizacyjne, centralnego odkurzania, wentylacji mechanicznej; systemy przeciwpożarowe, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, systemy kominowe, izolacja termiczna do rur

piktogram powietrze

EURODOM - CENTRALA

Adres:

ul. Rzemieślników 12, 03-684 Warszawa

Telefon:
22 678 74 73
Dyrektor Handlowy Dariusz Własenko
Handlowiec Mariusz Osiak
Handlowiec Zbigniew Kuźlik
Handlowiec Krzysztof Gawron
Handlowiec Edyta Łuczak
Godziny otwarcia:

pn-pt 7:00 - 16:00