Analityk Łańcucha Popytu

Instal-Konsorcjum Sp. z o.o.

Działamy dynamicznie na rynku od ponad 20 lat i jesteśmy pierwszą w Polsce grupą zakupową
w branży dystrybutorów towarów z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej.

Reprezentujemy 29 hurtowni instalacyjnych w kraju.
Jako jeden z liderów w branży, jesteśmy udziałowcem największej organizacji handlu hurtowego towarami instalacyjnymi w Europie.

Współpracujemy z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania osoby zatrudnionej na stanowisku Analityka Łańcucha Popytu:

  • opracowuje operacyjne prognozy sprzedaży dla wybranego zakresu towarów
  • przegląda historyczne trendy sprzedaży, popytu, przygotowuje dane do prognoz, opracowuje statystyczne modele prognozy i ocenia wyniki prognozy
  • współpracuje z Managerami Produktów oraz klientami w celu zrozumienia istoty prognozowania sprzedaży i popytu
  • weryfikuje prognozy sprzedaży wobec założeń biznesowych oraz identyfikuje obszary stanowiące potencjalne zagrożenie ich realizacji
  • na bieżąco monitoruje i kontroluje dostawców towarów
  • prowadzi negocjacje logistycznych warunków współpracy
  • prowadzi outlet towarów do upłynnienia
  • poszukuje rozwiązań pozwalających na optymalizację kosztów

Wymagania na stanowisku Analityka Łańcucha Popytu:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub matematyczne
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w obszarze analizy, planowania, prognozowania sprzedaży
  • doskonałe umiejętności analityczne
  • doświadczenie z zakresu realizacji procesów zakupowych
  • umiejętności bardzo dobrej komunikacji
  • biegła znajomość Excela, mile widziane doświadczenie w pracy w systemie CDN - XL
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie, stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w firmie o zasięgu ogólnopolskim, cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów i dostawców
  • pracę dającą możliwość uczestniczenia w rozwijaniu biznesu
  • pakiet benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@ik.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.