Asystent/Asystentka

Działamy dynamicznie na rynku od ponad 20 lat i jesteśmy pierwszą w Polsce grupą zakupową w branży dystrybutorów towarów z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej.

Reprezentujemy 29 hurtowni instalacyjnych w kraju. Jako jeden z liderów w branży, jesteśmy udziałowcem największej organizacji handlu hurtowego towarami instalacyjnymi w Europie. Współpracujemy z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi.

Do naszego zespołu poszukujemy Asystentki/Asystenta Dyrektora Biura Zarządu. Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, otwartą na ludzi, czekamy na Twoją aplikację.

Stanowisko – Asystent/Asystentka Dyrektora Biura Zarządu

Zadania na stanowisku:

  • Przygotowywanie uchwał, zarządzeń i innych dokumentów
  • Przygotowywanie dokumentacji na Zgromadzenia Wspólników i Posiedzenia Grupy
  • Prowadzenie dokumentacji Spółki
  • Weryfikowanie umów pod kątem prawnym
  • Ewidencjonowanie umów
  • Przygotowywanie zestawień, raportów i prezentacji
  • Obsługa umów korporacyjnych i rozliczeń
  • Kontrola terminów wynikających z zarządzeń
  • Udział w projektach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo lub administracja
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – mile widziana
  • Biegła obsługa komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, w szczególności w zakresie pozyskiwania i przekazywania informacji
  • Odpowiedzialność, operatywność, zaangażowanie w pracę na rzecz firmy
  • Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Ciekawą, pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie, stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w firmie o zasięgu ogólnopolskim, cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów i dostawców