Program Partnerski Danfoss

Historia firmy Danfoss sięga 1933 roku, kiedy to Mads Clausen otworzył jednoosobową działalność gospodarczą, przekształcając ją w światowego lidera w branży energooszczędnych technologii. W jej ofercie znajdują się urządzenia mobilne, sprzęty grzewcze i klimatyzacyjne, pompy wysokociśnieniowe, systemy gaśnicze, inteligentne napędy elektryczne, automatyka ciśnieniowa a także moduły mocy i stosy zasilające. Z takim partnerem jak firma Danfoss z pewnością warto budować silną więź i rozpocząć od przystąpienia do programu, który został przygotowany przez tego producenta. Jeśli jesteś więc klientem Hurtowni Instal-Konsorcjum możesz wygrać podwójnie, korzystając z programu partnerskiego PIK i programu Danfoss Lider! Zainteresowany? Poniżej znajdziesz więc więcej informacji na ten temat.

 

 

Z artykułu dowiesz się:


  1. czym jest program partnerski Danfoss Lider
  2. jak można przyłączyć się do programu Danfoss Lider
  3. jakie korzyści czekają Cię po przyłączeniu się do programu Danfoss Lider
  4. czym jest Program Certyfikacji Instalatorów Danfoss

Czym jest program partnerski Danfoss Lider?

 

Zadajesz sobie pytanie, czy warto dziś zostać instalatorem? Program partnerski Danfoss Lider na każdym kroku udowadnia, że tak! Jest to program przygotowany z myślą o instalatorach chłodnictwa. Dołączenie do programu jest dziecinnie proste i zajmie Ci tylko chwilę! Możesz dołączyć poprzez wygodną stronę www lub pobierając intuicyjną aplikację. Wystarczy więc, że będziesz kupował premiowane w programie produkty, których baza opiewa na 3 tys. produktów firmy Danfoss. Po zakupie wystarczy zarejestrować fakturę i cieszyć się swoją nową kartą prepaid, która co miesiąc będzie zasilana konkretną kwotą.  Na stronie https://www.danfoss-lider.pl/info/produkty-premiowan, możesz wybrać zakupiony produkt i sprawdzić, ile punktów przybędzie Ci na koncie. Jeśli uzbierasz minimum 100 punktów, wówczas od razu otrzymasz swoją nową kartę! 

 

Jak można przyłączyć się do programu Danfoss Lider?

Aby przyłączyć się do programu Danfoss Lider, wystarczy być instalatorem chłodnictwa i wejść na stronę rejestracja, i założyć nowe konto. Login i hasło do Klubu otrzymasz smsem lub na swój email. To proste, prawda?

 

Jakie korzyści czekają Cię po przyłączeniu się do programu Danfoss Lider?

Przyłączając się do programu partnerskiego Danfoss Lider, możesz korzystać z mnóstwa przywilejów, do których zalicza się:

  • codziennie premiowanie zakupów – punkty naliczane są już od 1 zł,
  • otrzymasz dodatkowe punkty za uczestnictwo w szkoleniach Danfoss oraz zakup promocyjnych produktów tego producenta,
  • Danfoss wysyła do Ciebie kartę VISA DANFOSS LIDER, a która w każdym miesiącu przelewana jest konkretna kwota za zebrane punkty,
  • kartę VISA DANFOSS LIDER, możesz z powodzeniem wykorzystać podczas zakupów w sklepach czy podczas wypłacania gotówki z bankomatu. Karty możesz używać od razu po jej otrzymaniu kurierem. Uaktywni się podczas pierwszej transakcji. Wraz z kartą otrzymasz także PIN, więc żadna dodatkowa aktywacja nie będzie wskazana. Za wypłatę gotówki w bankomacie pobierana jest standardowa opłata – 5 zł. A za sprawdzenie salda – 2,50 zł. Limity dziennie wynoszą 10 tys. złotych, a miesięczne 20 tys. złotych. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat karty, zadzwoń pod numer – +48 42 678 05 05.
  • Pod tym linkiem – https://www.danfoss-lider.pl/aktualnosci, znajdziesz wszelkie promocje dotyczące produktów firmy Danfoss, z których możesz korzystać jako partner programu Danfoss Lider,
  • logując się na swoje konto – logowanie – otrzymasz dostęp do organizowanych przez firmę Danfoss szkoleń dla instalatorów.

 

Czym jest Program Certyfikacji Instalatorów Danfoss?

Firma Danfoss stworzyła Program Certyfikacji Instalatorów Danfoss, który powstał dla instalatorów chcących poszerzać swoją wiedzę i rozwijać kompetencje. Organizowane przez Danfoss szkolenia pozwalają na czerpanie z aktualnej wiedzy na bieżąco, co pomaga na co dzień w realizowaniu swoich zawodowych obowiązków. Po zakończeniu szkolenia i pozytywnie ocenionym teście, instalatorzy otrzymują Międzynarodowy Certyfikat Instalatora Danfoss, który jest najlepszym potwierdzeniem umiejętności danej osoby, zwłaszcza w oczach klientów. 

Podsumowując, warto postarać się o zdobycie tego międzynarodowego certyfikatu, ponieważ zwiększy on zaufanie klientów, poszerzy Twoją wiedzę, a także uzyskasz specjalistyczne wsparcie ekspertów. 

 

Jeśli jesteś klientem Grupy Instal-Konsorcjum i interesują Cię produkty firmy Danfoss, koniecznie zapoznaj się z regulaminem przyłączenia do programu partnerskiego Danfoss Lider. 

 

Autor: Małgorzata Buchkovska

 

Sprawdź inne programy partnerskie naszych producentów.