Zgłoś błąd

Jeżeli zauważyłeś jakiś błąd na stronie,
nieprawidłowe dane, nieodpowiednie zdjęcie, itp.
- prześlij nam informację.

HEATPEX ARIA - szybszy i łatwiejszy montaż systemu rekuperacji

Autorska technologia OneClick w systemie rekuperacji HEATPEX ARIA

Szczelność instalacji rekuperacji to podstawa

Niskie koszty eksploatacji i najwyższą jakość powietrza dla użytkowników osiągniemy wtedy, gdy nasza instalacja do rekuperacji będzie cechowała się wysoką klasą szczelności.

Firma HEATPEX jako pierwsza na rynku oferuje system rekuperacji ARIA w najwyższej klasie szczelności ATC 1. Produkty z serii ARIA osiągają trzykrotnie wyższą szczelność niż oznaczone klasą D, bez stosowania dodatkowych materiałów uszczelniających podczas montażu. Klasa szczelności uzyskana dzięki zastosowanej w HEATPEX ARIA autorskiej technologii OneClick  została potwierdzona badaniami wykonanymi przez niezależne laboratorium.

Szybszy i łatwiejszy montaż systemu rekuperacji

Unikalna technologia OneClick pozwala na szybkie i wygodne łączenie elementów systemu rekuperacji ARIA HEATPEX bez użycia narzędzi. W przypadku konieczności dokonania zmian podczas montażu, poszczególne części można w łatwy sposób rozłączyć, bez ryzyka uszkodzenia. Modułowa budowa systemu ARIA oraz jej niewielkie gabaryty pozwalają szybko dopasować instalację do każdego budynku. Ogranicza to liczbę niewykorzystanych elementów, jednocześnie minimalizując przestrzeń potrzebną na instalację i koszt inwestycji.

Na uwagę zasługuje również inne rozwiązanie, wpływające na wysoką jakość powietrza dostarczanego za pośrednictwem tej wentylacji. Do produkcji rury oraz elementów systemu HEATPEX ARIA wykorzystano powłokę Ultra-Fresh® zapewniającą całkowitą bakteriobójczość przewodu (99%), potwierdzoną przez niezależne laboratorium na podstawie testu wg ISO 22196. Dodatkowo, gładka wewnętrzna powierzchnia przewodów wentylacyjnych minimalizuje osadzanie się zanieczyszczeń. Osiąganie tak wysokiego poziomu higieny systemu HEATPEX ARIA potwierdzone zostało przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

ARIA PLANNER zaprojektuje za Ciebie system rekuperacji

ARIA PLANNER dostępny na stronie internetowej www.heatpex.pl to narzędzie pozwalające zaprojektować system rekuperacji w oparciu o system HEATPEX ARIA w 3 prostych krokach. Na podstawie rozmiaru pomieszczeń i wielkości rodziny ARIA PLANNER dobierze wydajność rekuperatora i obliczy strumienie powietrza dla każdego z pomieszczeń w domu, wygeneruje listę materiałową dopasowaną do konkretnego domu oraz przygotuje projekt wykonania instalacji rekuperacji w oparciu o wytyczne branżowe.

ARIA PLANNER pozwala na stworzenie konta użytkownika i podgląd oraz edycję swoich projektów. Zobacz jak pracuje się z ARIA i technologią OneClick.

Linki do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=aRqESO7oWL0&t=4s

Chcesz zobaczyć produkty ARIA w katalogu on-line, kliknij w link https://ik.pl/produkty?nazwa=aria&producent%5B0%5D=HEATPEX&page=1