Zgłoś błąd

Jeżeli zauważyłeś jakiś błąd na stronie,
nieprawidłowe dane, nieodpowiednie zdjęcie, itp.
- prześlij nam informację.

Strefa marki BIAWAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O marce BIAWAR

 

BIAWAR to przedsiębiorstwo, które swoją działalność rozpoczęło z początkiem 1968 roku. Wówczas nosiło nazwę Zakład Doświadczalny Predom-Sprzęt. Już po dwóch latach działalności, w 1970 roku zakład zmienił nazwę na Fabryka Urządzeń Grzewczych, która specjalizowała się w produkcji elektrycznych ogrzewaczy wody.

Listopad 1992 roku to przełom dla przedsiębiorstwa, które zostało sprywatyzowane. Wówczas utworzono spółkę BIAWAR Sp. z o.o., która od tej pory w dużej części należała do kanadyjskiej firmy UNP Holding BV. W ramach przejęcia główny udziałowiec wniósł do spółki licencję brytyjskiej firmy Redring Electric, która umożliwiała produkcję elektrycznych przepływowych ogrzewaczy wody.

UNP Holding BV zarządzał spółką BIAWAR Sp. z o.o. do 22 maja 2000 roku, kiedy to sprzedał swoje udziały firmie NIBE AB. 20 grudnia 20 roku Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników podjęło uchwałę, w której zmieniono dotychczasową nazwę przedsiębiorstwa na "NIBE-BIAWAR" sp. z o.o.

 

Rozwój NIBE-BIAWAR

 

Od początku swego istnienia NIBE-BIAWAR prężenie się rozwija, dając Klientom wysokiej jakości, bezpieczny i trwały asortyment, który przez wiele lat spełnia ich oczekiwania i założenia projektowe.

W 1998 roku firma wdrożyła system zapewnienia jakości i otrzymała certyfikat ISO 9001, który obejmował projektowania, produkcję, sprzedaż, instalowanie oraz obsługę gwarancyjną elektrycznych ogrzewaczy wody, suszarek do rąk i włosów oraz wymienników ciepła.

 

Wysokiej jakości asortyment

 

Produkty, które oferuje marka NIBE-BIAWAR kojarzone są przez Klientów i Instalatorów z wysoką jakością, którą dopasowano do ich potrzeb. Wybierając rozwiązanie tej marki sprawiają, że ich życie staje się bezpieczne i wygodne. Firma chcąc cały czas plasować się w czołówce najlepszych cały czas się rozwija i podnosi jakość i atrakcyjność wyrobów. Dowodem na jej zaangażowanie są liczne nagrody i medale, jakie uzyskuje nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju.

 

 

 

 

BIAWAR - Oferta Specjalna w IK

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie produktów

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gdzie kupić
 
Produkty marki Biawar możesz zakupić w jednej z naszych hurtowni klikając w poniższy przycisk.

Gdzie kupić