Strefa marki JUNKERS

 

O marce JUNKERS

 

 

JUNKERS-BOSCH to ogólnopolska firma, która zapewnia sprzedaż wyspecjalizowanych produktów z zakresu techniki grzewczej. Klienci detaliczni i przemysłowi oprócz wysokiej jakości asortymentu mogą otrzymać także wsparcie techniczne specjalistów pracujących w podmiocie.

Marka JUNKERS znana jest na rynku instalacji grzewczych od lat. Szeroka gama produktów oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii nie tylko do produkcji, ale także wsparcia Klientów sprawiły, że jest jedną z najchętniej wybieranych marek.

 

Połączenie dwóch cenionych marek — JUNKERS oraz BOSCH

Dwie solidne, znane i doświadczone marki JUNKERS i BOSCH połączyły swoje siły. Łącznie mają razem ponad 260 lat doświadczenia, które przekłada się na sprawdzone technologie, najwyższą jakość oraz intuicyjne rozwiązania. Decydując się na produkty JUNKERS-BOSCH Klienci mogą liczyć na wysokiej jakości urządzenia do ogrzewania, przygotowywania ciepłej wody oraz klimatyzacji. Wspomniany asortyment można spotkać także pod nazwą BOSCH Termotechnika.

Wsparcie Autoryzowanych Partnerów

Marka JUNKERS-BOSCH poza doskonałą ofertą rynkową oferuje także wsparcie dla użytkowników proponowanych przez nią urządzeń. Autoryzowani Partnerzy od lat oferują nie tylko sprzedaż, ale również profesjonalną instalację i konserwację produktów. Są to profesjonalne punkty techniczno-handlowe, które działają na podstawie standardów dotyczących obsługi Klienta i współpracy handlowej.

Dzięki Autoryzowanym Partnerom Junkers-Bosch Klienci mogą liczyć na:

  • sprzedaż i instalację urządzeń;

  • profesjonalne doradztwo techniczne;

  • uzupełnienie oferty o dodatkowe akcesoria i osprzęt, który jest potrzebny do wykonania instalacji grzewczej.

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty JUNKERS-BOSCH?

Połączenie marek JUNKERS i BOSCH pozwoliło uzyskać efekt synergii. JUNKERS wkłada w tę spółkę swoją bogatą tradycję i ponad 125-letnie doświadczenie. Co więcej, marka nie spoczywa na laurach i cały czas rozwija swoje kompetencje w branży grzewczej. BOSCH natomiast posiada szerszy zasięg i większą rozpoznawalność, która kojarzona jest przez Klientów z rozmaitymi branżami oraz innowacyjnymi produktami.

Powyższa zależność sprawia, że marka JUNKERS-BOSCH zyskuje zaufanie coraz większej ilości Klientów.

 

 

 

JUNKERS - Oferta specjalna w IK

 

 

 

 

 

 

Kategorie produktów

 

 

 

 

 

 

 

 
Gdzie kupić
 
 

Produkty marki JUNKERS możesz zakupić w jednej z naszych hurtowni klikając w poniższy przycisk.

Gdzie kupić

 

 

 

 

 

Zobacz również: