Produkty

Konferencja SPIUG - wrzesień 2021 r.

SPIUG po raz kolejny organizuje Konferencję Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji – TARGI GREEN POWER 2021. To już V edycja tego wydarzenia, które zaplanowano na 15 września 2021 roku.

Organizatorami spotkania są Stowarzyszenie Producentów i Importerów Grzewczych (SPIUG) oraz Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji i Wentylacji (ZHI).

Patronat nad całym wydarzeniem objęli:

  • Ministerstwo Klimatu i Środowiska;
  • Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii;
  • Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

W związku z obostrzeniami pandemicznymi nasze spotkanie po raz pierwszy odbędzie się w formie hybrydowej: stacjonarnej i online. Tematem przewodnim zbliżającego się wydarzenia będzie: „Dekarbonizacja ogrzewnictwa poprzez wykorzystanie różnych źródeł czystego ciepła kluczem dla zapewnienia bezpieczeństwa komfortu życia w przyszłości”.

Poruszone zostaną również tematy poboczne, do których należą ważne dla Polski scenariusze:

  1. Green Deal (Zielony Ład);
  2. nowelizacja przepisów budowlanych — wdrażanie WT 2021 oraz EPBD w Polsce;
  3. nowe regulacje UE dotyczące branży instalacyjno-grzewczej;

Na konferencji zostanie podsumowany także dotychczasowy rozwój rynku instalacyjno-grzewczego.

Do udziału w konferencji organizatorzy gorąco zapraszają instalatorów, projektantów, firmy wykonawcze, pracowników hurtowni instalacyjnych, audytorów energetycznych, instytucje związane z rynkiem grzewczo-instalacyjnym w Polsce, organizacje związane z branżą oaz przedstawicieli samorządów i osoby zainteresowane tematyką instalacyjno-grzewczą.

Udział w Konferencji jest bezpłaty, jeśli wcześniej dokona się rejestracji poprzez stronę www. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.spiug.pl