Produkty

Strefa marki CONCEPT


O CONCEPT


     CONCEPT to marka własna z ponad 45 letnim doświadczeniem, koncentrująca się w obrębie produkcji urządzeń grzewczych i sanitarnych. Sama w sobie jest marką, którą wyróżnia jakość i precyzja, a jej renomę dodatkowo podkreśla fakt, że należy do największej w Europie organizacji handlu hurtowego towarów instalacji grzewczych i sanitarnych - EDT. Kluczowym projektem międzynarodowym EDT, jest prowadzenie bardzo szerokiej oferty towarów właśnie pod marką CONCEPT. Towary te pochodzą bezpośrednio z fabryk uznanych producentów i posiadają cechy, które są najbardziej doceniane przez klientów (m.in.: wydajność, sprawność, jakość ustosunkowana do ceny). Produkty pod marką CONCEPT są projektowane stricte z myślą o ich przyszłych użytkownikach. Mają odpowiadać na potrzeby, wykonywać polecenia, spełniać się w przeznaczeniu, do którego zostały stworzone, ale przede wszystkim - ułatwiać pracę oraz codzienne funkcjonowanie. Systematyczna praca wszystkich udziałowców EDT, przyczynia się bezpośrednio do tego, że marka CONCEPT wprowadza na rynek jedynie sprawdzony, dokładnie przetestowany asortyment, który przeznaczony jest do profesjonalnej dystrybucji. Istotny dla marki był rok 2012, kiedy to nowym udziałowcem EDT została Grupa Instal-Konsorcjum. Wpłynęło to nie tylko na rozwój oraz wzmocnienie pozycji marki na polskim rynku, ale również umożliwiło dostęp do wielu zakładów produkcyjnych, które pod marką CONCEPT mogą produkować dla partnerów EDT asortyment najwyższej jakości. Na ten moment do marek CONCEPT zalicza się 25 pozycji (w tym np. ARCO, GIACOMINI, HERZ, WOMIX).

Oferta marki
Decydując się na jakikolwiek produkt, który występuje pod marką CONCEPT, można mieć pewność na temat zapewnienia pełnego profesjonalizmu - od kontaktu, przez zakup sprzętu, po wygodne i sprawne używanie go przez długie lata.
W ofercie marki można znaleźć m.in.: zawory do wody, zawory do gazu, kratki i wypusty ściekowe, grzejniki łazienkowe i dekoracyjne, pompy i grupy pompowe do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, baterie łazienkowe, odwodnienia powierzchni
Dzięki zrzeszeniu wielu marek pod marką CONCEPT, oferta jest niezwykle bogata i zapewnia szeroki wybór produktów w wielu kategoriach oraz podkategoriach.

 

Produkty Concept by BENKISER

 

Produkty Concept by COMAP

 

Produkty Concept by CYNEL

 

Produkty Concept by DANFOSS

 

Produkty Concept by DR

 

Produkty Concept by ELEKTROMET

 

Produkty Concept by GALMET

 

Produkty Concept by GEBERIT

 

Produkty Concept by GIACOMINI

 

Produkty Concept by GORGIEL

 

Produkty Concept by HERZ

 

Produkty Concept by HOTTECH

 

Produkty Concept by IDEAL STANDARD

 

Produkty Concept by JEREMIAS

 

Produkty Concept by K-FLEX

 

Produkty Concept by KERMI

 

Produkty Concept by KESSEL

 

Produkty Concept by PACO FLEX

 

Produkty Concept by SCHLÖSSER

 

Produkty Concept by SIGMA-LI

 

Produkty Concept by SUPER KRAFT

 

Produkty Concept by WOMIX

 

Produkty Concept by XYLEM

Logowanie

Rejestracja