Produkty

PROGRAMY PARTNERSKIE PRODUCENTÓW

 

Program Partnerski VAILLANT

Vaillant jest producentem, który dba o swoich Kontrahentów. Przygotował dla Państwa program, dzięki któremu wspiera Was w codziennej pracy. Proponowane przez firmę rozwiązania sprawiają, że możecie zyskać miano godnego zaufania i sprawdzonego Partnera.
 

zobacz więcej

Program Partnerski SAUNIER DUVAL

Saunier Duval jest marką, na którą powinni postawić nie tylko Klienci końcowi, ale także instalatorzy. Dlaczego warto zostać partnerem marki? Przede wszystkim dlatego, że stawia ona na lojalność i współpracę.

 

zobacz więcej

Program Partnerski WOLF

Marka WOLF jest jednym z liderów, jeśli chodzi o dostawę systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w Polsce i na świecie. Na uwagę zasługuje fakt, że firma dopasowuje się do potrzeb Klientów i Instalatorów, co widać nie tylko w ofercie produktowej, ale również w jej działaniach.
 

zobacz więcej

Program Partnerski ARISTON

Ariston jest marką uznawaną za globalnego specjalistę w dziedzinie podgrzewania wody oraz produktów grzewczych. Urządzenia, które oddają do użytku, służą komfortowi osób, które postawią na markę.


Zobacz więcej

Program Partnerski Afriso

AFRISO projektuje, produkuje i dostarcza wysokiej jakości rozwiązania dla instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Nasz program partnerski Drużyna A pomaga instalatorom zdobyć wiedzę, która ułatwi pracę. Mamy też bogaty katalog nagród za rejestrację kodów z produktów AFRISO.


Zobacz więcej

Program Partnerski GRUNDFOS

Grundfos to marka, która oferuje Klientom wysokiej jakości rozwiązania, dzięki którym mogą stworzyć ekologiczne gospodarstwa domowe. Produkty firmy są cenione w wielu krajach na całym świecie.
 

zobacz więcej

Program Partnerski VTS

Program INSTAL PARTNER stworzony został przez z myślą o firmach instalatorskich oraz Instalatorach, którzy dokonają zakupu i montażu na produktów marki VTS


 

zobacz więcej

Program Partnerski IMMERGAS: CAIUS

Program CAIUS został przygotowany dla wszystkich Partnerów sprzedających i montujących produkty marki IMMERGAS. Sprawdź, jakie korzyści możesz pozyskać dzięki programowi CAIUS.


zobacz więcej

Program Partnerski LFP

LFP Sp. z o.o. to polska firma z ponad 150 letnim doświadczeniem. Jest jednym z liderów w produkcji pomp i systemów pompowych oraz jednym z najnowocześniejszych producentów komponentów żeliwnych na świecie.


zobacz więcej

Program Partnerski ENGO CONTROLS

Program ENGO Plus + jest skierowany do zawodowych instalatorów, którzy w domach klientów montują urządzenia sterujące ENGO Controls. W programie ENGO Plus + instalatorzy zbierają punkty za zakup produktów premiowanych i wymieniają je na PIENIĄDZE. Członkostwo w ENGO Plus + rozszerza okres gwarancyjny wybranych produktów z 5 do 7 lat.


zobacz więcej

Program Partnerski BERETTA

Każda z firm, która instaluje sprzęty marki Berretta, będzie mogła dołączyć do programu Benefit Berretta. Ustalone zasady są bardzo proste! Wystarczy zarejestrować w Beneficie zakupione urządzenia, dzięki czemu każdy uczestnik otrzyma atrakcyjne nagrody, w postaci voucherów. Na zwycięzcę czekać będzie Ferrari do wykorzystania na weekend.


zobacz więcej

Program Partnerski KESSEL

Punkty otrzymuje się za zakup produktu premiowanego w sieci dystrybucji Organizatora. Za zakup wypłacana jest Uczestnikowi premia, której realizacja wynika ze spełnienia wszystkich zasad Promocji objętych Regulaminem. Dla pojedynczego obiektu, premiowane są zakupy dwóch urządzeń, bez względu na ilość urządzeń zamontowanych na danym obiekcie. Jeśli są to urządzenia różnych typów, Uczestnik sam wskazuje które urządzenia chce premiować.


zobacz więcej

 

Wróć do Strefy Partnera