Strefa marki QIK


O QIK


      Marka QIK jest marką własną, założoną przez Grupę Instal-Konsorcjum w 2003 roku. Wówczas spółka zrzeszała 7 hurtowni, które położone były w różnych częściach Polski i zajmowały się sprzedażą hurtową towarów z branży sanitarnej. Nazwa marki stanowi skrót pierwszych liter hasła: Quality of Instal-Konsorcjum i już sama w sobie zapewnia o wysokiej jakości. QIK od początku swego istnienia cieszy się ogromną popularnością wśród Instalatorów, którzy są klientami Grupy Instal-Konsorcjum. Markę wyróżnia indywidualne podejście do klienta oraz pełen profesjonalizm. Produkty flagowe QIK są produktami sprawnymi, wydajnymi i działają w sposób ekonomiczny. Dzięki temu, w ciągu prawie 20 lat swojego istnienia, marka zyskała wielu zwolenników i stała się rozpoznawalna na polskim rynku. Ciągły rozwój marki i zdobywanie pozytywnych opinii konsumenckich sprawia, że QIK na rynku pnie się coraz wyżej. Siedziba Grupy Instal-Konsorcjum, do której należy marka QIK, znajduje się we Wrocławiu.

Oferta marki
Produkty, jakie oferowane są pod marką QIK, to wysokiej jakości akcesoria, pozwalające na stworzenie bezawaryjnej instalacji, która przez wiele lat będzie działała bez zarzutu. Każdy z towarów, jaki występuje pod szyldem marki jest najwyższej jakości, o czym mogło przekonać się już wielu klientów. Oferta skierowana jest do użytkowników, którym zależy na nowoczesnych i doskonale spełniających swoją rolę rozwiązaniach.
W ofercie marki można znaleźć m.in.: akcesoria do grzejników, głowice termostatyczne, zawory grzejnikowe, zawory do wody, rury wielowarstwowe, folie izolacyjne, narzędzia i materiały do ogrzewania podłogowego.
QIK wychodzi na przeciw wszystkim, którzy dążą do posiadania kompletnego, w pełni sprawnego systemu instalacyjnego!