Produkty

Program PARTNER ik.pl

 Program PIK
logo Program Partner ik.pl

Program PIK

Program Partner ik.pl (PIK) to dedykowany program skoncentrowany na klientach hurtowni Instal-Konsorcjum. Naszym priorytetem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia dla kluczowych odbiorców oraz nagradzanie ich za ich aktywność i lojalność.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów do dołączenia do Programu PIK, gdzie czekają na nich liczne korzyści i możliwości!

Co zyskujesz przystępując do Programu PIK?

Dzięki przystąpieniu do Programu PIK zyskujesz możliwość zbierania punktów PIK za zakupy w hurtowniach Instal-Konsorcjum i wymiany ich na atrakcyjne nagrody (m.in. narzędzia oraz vouchery do wielu sklepów)! Otrzymasz także dostęp do dodatkowych świadczeń i usług oraz możliwość opłacenia punktami rat leasingowych czy odsetek ustawowych od spóźnionych zapłat za towary zakupione w hurtowni.

Multivoucher

Dla Partnerów uruchomiliśmy w ramach Katalogu Nagród Multivoucher, produkt idealnie dopasowany do każdego. Multivoucher to niezwykła oferta znanych marek, obejmująca tysiące produktów i usług.

Za pośrednictwem nowej platformy programu Partner ik.pl Partnerzy mają teraz możliwość wymiany punktów PIK na vouchery z oferty ponad 100 najbardziej rozpoznawalnych – w Polsce i na świecie – marek. Wśród nich znajdują się m.in.: Media Expert, EURO RTV AGD, Empik, Allegro, Decathlon, Apart, Diverse, IKEA, Steam, CCC oraz wiele innych. Vouchery można wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Wszystkie vouchery są dostępne w formie elektronicznej, jako kody alfanumeryczne, i są dostarczane niemal natychmiastowo po wymianie punktów PIK za pośrednictwem platformy internetowej.

To wyjątkowa okazja na skorzystanie z niezwykle bogatej oferty.

Atuty programu

Multivoucher jest liderem w Polsce na rynku kart podarunkowych / voucherów. Dzięki szerokiej ofercie voucherów w katalogu nagród, Partnerzy zyskują następujące korzyści:

  1. Oszczędność czasu – natychmiastowa dostawa do Partnerów kodów elektronicznych przez panel internetowy, email lub SMS
  2. Szeroka oferta + swoboda wyboru - Partner samodzielnie wybiera jaki produkt z danego sklepu chce, np. zamiast tostera może pobrać voucher do RTV EURO AGD i wybrać urządzenie, jakie mu się podoba. W ramach voucherów dostępne są znane, rozpoznawalne marki
  3. Dostępność w całej Polsce – kilkadziesiąt sklepów każdej marki + ich sklepy internetowe
  4. Brak produktów fizycznych –brak kosztów magazynowania i utrzymywania zapasów na odpowiednim poziomie, co wpływa na możliwość wymiany punktów na droższe urządzenia
  5. Brak przesyłek – brak kosztów: opakowań, pakowania przesyłek, kosztów przesyłek itd.
Multivoucher kody

Program PartnerCarLeas


Program PartnerCarLeas

W ramach programu PartnerCarLeas Partnerzy IK mogą opłacać punktami PIK raty leasingowe za samochody następujących marek: Citroen, Fiat, Ford, Opel, Peugot i Toyota.

Aby ustalić finansowanie rat leasingowych za pomocą punktów PIK, prosimy o kontakt z Państwa hurtownią. W przypadku pytań dotyczących obecnej oferty i dostępności samochodów, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z opiekunami poszczególnych marek.

Więcej informacji o PartnerCarLeas można znaleźć w artykułach:
Wymień punkty PIK na ratę za samochód!
Aktualne oferty cenowe w programie PartnerCarLeas

 

ubezpieczenia OC


Ubezpieczenia OC

Instal-Konsorcjum we współpracy z Polską Kancelarią Brokerską przygotowało specjalny program ubezpieczeniowy dla Partnerów! W atrakcyjnej cenie Partnerzy IK mogą zakupić polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej OC i sfinansować ją punktami PIK.

Dodatkowe informacje dostępne są w hurtowniach oraz na stronie internetowej:
ubezpieczenia.ik.pl

t-mobile


Oferta w sieci T-Mobile

Instal-Konsorcjum, jako kluczowy klient sieci T-Mobile, udostępnia Hurtowniom IK i ich Klientom (Partnerom IK) specjalne umowy na usługi telekomunikacyjne, obejmujące m.in. bezpłatne SMS-y i połączenia w ramach wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.

akcesoria Rhino Products


Akcesoria Rhino Products do samochodów dostawczych

Partnerzy IK zyskują dostęp do specjalnej oferty na akcesoria Rhino Products do samochodów dostawczych.

Oferta obejmuje m.in. system SafeStow4, tuby transportowe PorteTube Pro, klamry Safe Clamp i wiele innych! Wszystkie zapytania w sprawie oferty można kierować bezpośrednio na adres rhino@ik.pl.
Więcej informacji można też znaleźć w artykule:
Akcesoria do samochodów użytkowych od Rhino Products

 

 

Jak zbierać PIK?

Zaopatruj się w hurtowniach Instal-Konsorcjum i zdobywaj punkty za zakupy!

Punkty naliczane są według aktualnej na dany okres listy akcji za każde wydane 100 zł netto. Poszczególne akcje mogą posiadać różną ilość Punktów.

Od 1.04.2024 obowiązuje przelicznik 1 PIK=1 PLN - punkty naliczane za każde 100 zł i stanowią równowartość rabatu:

 Jak zbierać PIK

Proste zasady

Po zmianie zasad, sposób przeliczania punktów PIK stał się prosty i przejrzysty, a dzięki nowej platformie internetowej i wprowadzeniu do Katalogu Nagród oferty Multivoucher, szybko i sprawnie można wymienić zdobyte punkty PIK na atrakcyjne vouchery do wielu sklepów.

Elastyczna platforma

Każdy Konsorcjant posiada własną platformę z możliwością logowania i wymiany punktów.

Szeroka paleta nagród

Partnerzy mogą łatwo zamieniać swoje punkty na różnorodne nagrody, a informacje o przyznanych punktach PIK za zakupy są przekazywane praktycznie natychmiastowo po ich zasileniu.

Informacje w zasięgu ręki

Powiadomienia PUSH szybko informują o przyznanych punktach PIK oraz istotnych akcjach, komunikatach i promocjach.

Punkty ważne co najmniej rok

Punkty PIK mają ważność przez 12 miesięcy od daty ich przyznania, jednak istnieje możliwość przedłużenia ich ważności przez Konsorcjanta.

Jak dołączyć do Programu PIK?

Program Partner ik.pl jest otwarty dla wszystkich klientów hurtowni należących do Grupy Instal-Konsorcjum. Każdy klient ma możliwość uczestnictwa w programie i korzystania z jego benefitów.

Krok 1

Zgłoś się do Twojej hurtowni.

Krok 2

Poczekaj na akceptację hurtowni.

Krok 3

Ciesz się przywilejami Partnera IK!