Produkty

O nas

 

Właścicielem platformy ik.pl jest firma Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu reprezentująca jedną z największych sieci hurtowni instalacyjnych w Polsce. Instal-Konsorcjum jest również członkiem grupy EDT z siedzibą w Essen, która reprezentuje obecnie największą na świecie organizację handlu hurtowego w skład której wchodzi ponad 1000 hurtowni instalacyjnych należących do 10 organizacji w 14 krajach Europy i Ameryki Północnej.
Grupa Instal-Konsorcjum obchodziła w 2021 roku 25-lecie swojej działalności i reprezentuje 31 hurtowni instalacyjnych ze 150 punktami dystrybucyjnymi w Polsce.


Naszym działaniom przyświecają wartości, które są dla nas fundamentem, pokazują nam kierunek zmian oraz konieczność ciągłego doskonalenia.

Poznaj nasze wartości

  • Jesteśmy otwarci na różne punkty widzenia, nowe możliwości i z ciekawością podchodzimy do wyzwań biznesowych. Cenimy szczerość w relacjach, ponieważ ona pozwala nam się rozwijać.
  • Dążymy do tego, aby nasze działania były transparentne dla naszych Klientów oraz Kontrahentów. Promujemy przejrzystość i uczciwość w ustalaniu zasad współpracy, przy zawieranych transakcjach oraz w prowadzeniu działań biznesowych. Dbamy o tę wartość również w relacjach pracowniczych.
  • Szanujemy siebie i innych. Szanujemy naszych Klientów i Kontrahentów. Chcemy budować relacje oparte na wzajemnym szacunku, który uważamy za niezbędny element partnerstwa w biznesie, zapewniający satysfakcję ze współpracy.
  • Łączymy nasze talenty i chcemy mądrze wykorzystywać potencjał naszego zespołu. Wierzymy, że w pracy zespołowej tkwi siła, pomagająca naszym Klientom osiągać sukcesy. Każde spotkanie z Klientem, Dostawcą daje możliwość wspólnego budowania wartości dla każdej ze stron.
  • Bierzemy odpowiedzialność za wyniki naszej pracy, które są jej ostateczną oceną i kształtują sposób postrzegania nas przez Współpracowników, Partnerów oraz otoczenie biznesowe. Poczucie odpowiedzialności mobilizuje nas do reakcji w sytuacjach zagrażających przyjętym przez nas wartościom.
  • Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy doskonali, ale dążenie do najwyższej jakości to dla nas priorytet: jakość w kontaktach z Klientami, Kontrahentami, jakość produktów i świadczonych usług. Jesteśmy otwarci na konstruktywne opinie, które wykorzystujemy do poprawy naszych działań.