Strefa marki VITECO

 

 

 

O marce VITECO

 

 

Marka VITECO to miejsce, w którym duży nacisk kładzie się na jak najlepsze wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, które są odpowiedzią zarówno na potrzeby użytkowników, jak i środowiska naturalnego. Wykorzystanie OZE pozwala stworzyć ekologiczne źródła ciepła i energii, dlatego właśnie na nich firma opiera proponowane rozwiązania systemowe.

W ofercie przedsiębiorstwa Klienci mogą znaleźć rozwiązania, które wykorzystają nie tylko w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, ale także w obiektach przemysłowych. Prezentowana marka jest marką premium, która oferuje nie tylko ogrzewanie, ale także systemy filtracji wody, czy asortyment pozwalając zadbać o czystość powierzchni mieszkalnych. Jak zatem widać — choć jest to jedna firma, VITECO daje Klientowi wiele wysokiej jakości, trwałych możliwości.
Oferta produktowa VITECO

 

Rozwiązania, jakie Klientom oferuje firma VITECO oparte są na wysokiej klasy, niezawodnych urządzeniach, które wyprodukowano z najlepszych, dostępnych na rynku podzespołów. Są one objęte nie tylko wieloletnią gwarancją, ale także opieką serwisową.

Oferta produktowa VITECO obejmuje najnowsze rozwiązania techniczne, dzięki którym można stworzyć funkcjonalne, energooszczędne i ekologiczne instalacje zarówno w domach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Mowa m.in. o:

  • pompach ciepła,

  • kotłach na pellet,

  • systemach rekuperacji,

  • systemach centralnego odkurzania,

  • urządzeniach do uzdatniania i zmiękczania wody,

  • systemach solarnych,

  • systemach fotowoltaicznych,

  • regulatorach systemów grzewczych.

Marka VITECO, choć znana na rynku, ciągle się rozwija i rozbudowuje swoją ofertę produktów, których działanie opiera się na odnawialnych źródłach energii. Jest to odpowiedź na potrzeby obecnych i przyszłych Klientów, którym zależy na stworzeniu instalacji przyjaznych środowisku oraz odpowiadających ciągle zmieniającym się przepisom.

Właścicielem marki VITECO jest Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. - lider, jeśli chodzi o rynek instalacyjno-grzewczy, który swoim ponad 20-letnim doświadczeniem wspiera rozwój i funkcjonowanie prezentowanej marki.

 

Katalog WRZESIEŃ 2021 VITECO / Oferta Specjalna
Gdzie kupić
 
 

Produkty marki VITECO  możesz kupić w jednej z naszych hurtowni klikając w poniższy przycisk.

Gdzie kupić
 

 

Zobacz również: