Produkty

Strefa marki VITECO


O VITECO


       Marka VITECO to marka własna premium, stworzona jako miejsce, w którym duży nacisk kładzie się na jak najlepsze wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Tworzy urządzenia, które są odpowiedzią zarówno na potrzeby użytkowników, jak i środowiska naturalnego. Naturalne zasoby energetyczne, takie jak słońce, woda czy powietrze, stanowią najlepsze i najbardziej ekologiczne źródło ciepła i energii, czego marka VITECO jest świadoma i właśnie na nich opiera swoje rozwiązania systemowe. W asortymencie marki można znaleźć produkty energooszczędne, ekonomiczne i pro-ekologiczne, które sprawdzą się zarówno w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, jak i w obiektach przemysłowych. Hasłem, które określa markę jest: „Natural energy systems“, co jeszcze bardziej podkreśla jej związek z naturą i korzystaniem z odnawialnych źródeł energii. VITECO zapewnia swoim klientom wiele urządzeń wysokiej jakości, które pozwolą wprowadzić do swojej codzienności rozwiązania w pełni funkcjonalne i będące jednocześnie przyjaznymi dla planety. Właścicielem marki jest Grupa Instal-Konsorcjum, której siedziba mieści się we Wrocławiu.

Oferta marki
VITECO nieustannie się rozwija, starając się przy tym zapewniać swoim klientom jak najbardziej inteligentne, energooszczędne i wydajne urządenia.
W ofercie marki można znaleźć m.in.: kotły na paliwa stałe - biomasa, pompy ciepła powietrzne, kolektory słoneczne, rekuperatory, odkurzacze centralne, zmiękczacze wody, filtry wody użytkowej, moduły fotowoltaiczne.
Marka VITECO wychodzi na przeciw wszystkim użytkownikom, którzy troszczą się o środowisko naturalne i jednocześnie chcą korzystać z możliwie najbardziej innowacyjnych i sprawnych rozwiązań.

 

 

Produkty VITECO

Logowanie

Rejestracja