Produkty

Strefa marki VAILLANT

 

 

O VAILLANT


W 1874 roku w niemieckim mieście Remscheid, rozpoczęła się działalność jedej z najbardziej znanych marek w branży. Johann Vaillant postanowił założyć warsztat produkcji kotłów i pomp, niespodziewając się jeszcze, że da to początek tak imponującej historii. Dwadzieścia lat po otwarciu biznesu, Johann walnie przyczynił się do zrewolucjonowania rynku, wprowadzając pierwszy gazowy podrzewacz wody użytkowej z „systemem zamkniętym“. Aby zapewnić marce rozpoznawalność, istotne było znalezienie odpowiedniego logo. Ciekawym jest fakt, że został nim wielkanocny zając, którego postać przyciągnęła uwagę założyciela firmy w Niedzielę Wielkanocną 1899 roku. Na przestrzeni lat marka VAILLANT zyskała światową renomę, dzięki tworzeniu urządeń i rozwiązań innowacyjnych, ułatwiających życie i jak dotąd niespotykanych. W roku 2001 firma przekształciła się w grupę kapitałową, aby móc – z pomocą innych marek – poszerzyć ofertę sprawdzonych urządzeń i zwiększyć grono zadowolonych odbiorców. W Polsce natomiast VAILLANT jest obecny od 1992 roku, a jego główna siedziba mieści się w Warszawie.
Hasłem, którym kieruje się VAILLANT jest: Komfort w moim domu. Wprowadza to nie tylko spoufalenie się z klientem, ale też zapewnienie go o benefitach, płynących z wyboru urządzeń marki. VAILLANT to marka szanowana i doceniana, nie tylko ze względu na profesjonalne podejście do swoich klientów oraz pracowników, ale przede wszystkim, za tworzenie sprzętów doskonałej jakości, które łączą w sobie wydajność, inteligencję, nowoczesność, przełomowość, a także (co dla wielu pozostaje niezwykle istotne) energooszczędność i ekologiczność.

Oferta marki 
VAILLANT jest marką znaną i szanowaną od prawie 150 lat! Dzięki niezwykłemu doświadczeniu, wiedzy oraz nieustannej chęci doskonalenia się, można ufać, że wybrane produkty z oferty marki, nie tylko wywołają pozytywne wrażenie, ale i mogą przerosnąć najśmielsze oczekiwania. 
W ofercie marki można znaleźć m.in.: kotły elektryczne, pompy ciepła powietrzne, pompy ciepła gruntowe, kolektory słoneczne, grzejniki klimakonwektorowe, zasobniki ciepłej wody użytkowej, podgrzewacze gazowe przepływowe.
Produkty VAILLANT mają za zadanie wychodzić na przeciw potrzebom użytkownika. Ich zakup łączy się z zadowoleniem i gwarantowaną jakością, a inwestycja taka, staje się inwestycją na lata!


Program Partnerski Vaillant


Jesteś Klientem Vaillant? Zależy Ci na korzystnej, rozwijającej i długofalowej współpracy? Oczekujesz wsparcia, zaufania, obustronnego zaangażowania? Koniecznie zapoznaj się z programem Vaiilant Excellence Partner, kliknijąc w poniższy link!

 

 

Oferta Specjalna VAILLANT

 

Produkty VAILLANT