Produkty

Strefa marki BERETTA

O BERETTA


      Marka BERETTA swoje początki miała we Włoszech ponad 100 lat temu. Dokładnie w 1922 powstał pierwszy zakład rzemieślniczy, produkujący i sprzedający palniki olejowe na rynku włoskim. Wtedy właśnie zaczęła rodzić się koncepcja stworzenia marki w branży grzewczej, która stanie się powszechnie znana i szanowana, ze względu na trwałość wytwarzanych produktów i bardzo dobry stosunek jakości do ceny. BERETTA należy do renomowanej grupy Riello, której fabryka kotłów gazowych w Polsce znajduje się w Toruniu od 2001 roku (RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A.). Firma nieustannie się rozwija, stawiając na doskonałość, profesjonalizm i dobrą organizację pracy. Szacuje się, że w polskich domach pracuje już ponad 100 000 urządzeń BERETTA.
BERETTA = niezmienna dbałość o jakość produktów i usług! Założyciele ustalili, że każdej literze w nazwie (z wyjątkiem inicjalnej) będzie odpowiadała konkretna cecha.
BERETTA to więc Exellence, Residential, Efficiency, Technology, Territory, Attention to environment (doskonałość, budownictwo mieszkaniowe, wydajność, technologia, zasięg, dbałość o środowisko). BERETTA dąży do tego, aby każdy z flagowych produktów wpisywał się w ten schemat. Najistotniejsze jest zadowolenie klienta i zapewnienie mu dostępu do urządzeń najwyższej jakości.

Oferta marki 
Decydując się na urządzenia BERETTA, można liczyć na rozwiązania maksymalizujące efektywność energetyczną. Marka stawia na jakość, pewność, sprawność, a przy tym dbałość o planetę. Chce zapewniać komfort cieplny jak największej ilości użytkowników na całym świecie! 
W ofercie marki można znaleźć m.in.: 
kotły gazowe kondensacyjne ( np.: *kocioł  Quadra X), zasobniki ciepłej wody użytkowejpodgrzewacze gazowe przepływowepompy ciepła powietrzne do ciepłej wody użytkowejklimatyzatorysystemy odprowadzania spalin.
Powyższe produkty to gwarancja innowacyjności, wydajności i trwałości na lata. BERETTA nie przestaje się doskonalić i stawia sobie coraz wyższą poprzeczkę, aby spełniać oczekiwania każdego ze swoich klientów.
 

* Kocioł Quadra X - produkt, który został zaprojektowany do pracy z mieszaniną gazu ziemnego i wodoru (do 20%) - zgodnie z celami Unii Europejskiej odnośnie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

 

 

Oferta Specjalna BERETTA

 

Produkty BERETTA