Produkty

Strefa Marki SAUNIER DUVAL

O SAUNIER DUVAL      Historia marki SAUNIER DUVAL zaczęła tworzyć się w 1907 roku we Francji, kiedy wspólnicy – Charles Saunier i Maurice Duval zechceli wkroczyć na rynek z nową marką, produkującą oprawy do lamp gazowych, podgrzewacze wody i inne urządzenia zasilane gazem. Co interesujące, w latach 20-ych XX wieku firma zyskała renomę w dziedzinie rzemiosła artystycznego, po nabyciu spółek wyspecjalizowanych w produkcji wyposażenia z brązu i żyrandoli. W 1922 roku wydzielono jednak w firmie tzw. przedsiębiorstwo produkcji „podgrzewaczy wody i piecyków łazienkowych”, które z czasem stało się najważniejszym obszarem jej działalności. Ukierunkowana marka zaczęła dążyć do doskonałości i pionierstwa. Na Polskim rynku marka SAUNIER DUVAL zawitała w 1995 roku, a od roku 2001 wchodzi w skład grupy VAILLANT, czym dodatkowo zwiększa swoją renomę. 
Zawsze po Twojej stronie - to hasło, które przyświeca działalności SAUNIER DUVAL. Świadczy o poszanowaniu klienta, jego potrzeb oraz wymagań. Marka znana jest z doskonałej komunikacji i chęci wysłuchiwania tego, co mają do powiedzenia użytkownicy jej produktów. Ta cecha, w połączeniu z nienagannie działającymi urządzeniami, które konstruowane są tak, aby były jednocześnie nowoczesne, energooszczędne i wydajne sprawia, że SAUNIER DUVAL jest marką cieszącą się ogromną popularnością i zaufaniem

Oferta marki 
SAUNIER DUVAL oferuje urządzenia nienagannej jakości, które mają za zadanie odpowiadać na wszystkie potrzeby użytkownika. Niezależnie od wybranego produktu, klient może mieć pewność, że spotka się z precyzją wykonania, wydajną pracą oraz łatwością obsługi
W ofercie marki można znaleźć m.in.: zasobniki ciepłej wody użytkowej
kotły gazowe kondensacyjnepompy ciepła powietrzneurządzenia klimatyzacyjne, akcesoria do kotłów.
Produkty SAUNIER DUVAL stanowią synonim jakości, zgodności z potrzebami oraz gwarancji sprawności. Warto zapoznać się bliżej z urządzeniami, które produkuje marka.


Program Partnerski SAUNIER DUVAL


Jesteś Klientem Saunier Duval? Zależy Ci na korzystnej, rozwijającej i długofalowej współpracy? Oczekujesz wsparcia, zaufania, obustronnego zaangażowania? Koniecznie zapoznaj się z Programem Partnerskim Saunier Duval , kliknijąc w poniższy link!

 

OFERTA SPECJALNA SANIER DUVAL

 

Produkty SAUNIER DUVAL