Strefa Marki SAUNIER DUVAL

 


 

O marce SAUNIER DUVAL


 

SAUNIER DUVAL to marka z ponad 100-letnią tradycją. Zadziwiać może fakt, że początki przedsiębiorstwa sięgają branży gazowej, a nawet rzemiosła artystycznego. Pasja do innowacji sprawiła, że firma zdobyła zaufanie kolejnych pokoleń Klientów, dzięki czemu obecnie plasuje się na pozycji europejskiego lidera w zakresie rozwiązań grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

W Polsce marka SAUNIER DUVAL pojawiła się w 1995 roku. Dzięki doskonałej ofercie produktowej, a także profesjonalnemu podejściu do Klienta w zakresie doradztwa i obsługi technicznej, przedsiębiorstwo zyskało uwagę najbardziej wymagających Klientów i z dnia na dzień przekonuje kolejnych kontrahentów, że jest wiarygodnym i przyjaznym partnerem.

Siedziba polskiego oddziału SAUNIER DUVAL mieści się w Warszawie, choć działania kieruje na cały kraj. Obecnie posiada 4 regiony handlowe, które wspomagane są przez kilkunastu Przedstawicieli Regionalnych. Dzięki temu asortyment marki SAUNIER DUVAL można znaleźć we wszystkich hurtowniach instalacyjnych w Polsce, a także u lokalnych dystrybutorów.

 

Jakie produkty oferuje SAUNIER DUVAL?

Na polskim rynku można odnaleźć bogatą ofertę rozwiązań SAUNIER DUVAL. Producent proponuje Klientom następujące rozwiązania:

  • gazowe kotły C.O. oraz ciepłej wody;

  • kotły kondensacyjne;

  • pompy ciepła;

  • gazowe podgrzewacze ciepłej wody;

  • urządzenia klimatyzacyjne.

Czego Klient może spodziewać się po marce SAUNIER DUVAL?

Decydując się na rozwiązania oferowane przez SAUNIER DUVAL można spodziewać się pełnego wsparcia serwisowego oraz doradztwa podczas zakupów. Marka posiada w naszym kraju:

  1. Rozbudowaną sieć, w skład której wchodzi ponad 1300 Instalatorów. Świadczą one pełną gamę usług, począwszy od doskonałego doboru rozwiązań, poprzez montaż poprzedzony sprzedażą, a skończywszy na przeglądach oraz serwisie.

  2. Dział Techniczny, który służy doradztwem i konsultacjami.

  3. Kilkanaście ośrodków lokalnych — trzy Centra Szkoleniowe, które zajmują się instruktażem Instalatorów, a także 12 Centrów Serwisowych, w których serwisanci mogą otrzymać części zamienne do oferowanych przez markę rozwiązań.

 

 

 

 

 

Gdzie kupić
 

 

Produkty marki SAUNIER DUVAL możesz kupić w jednej z naszych hurtowni klikając w poniższy przycisk.

Gdzie kupić
 

 

 

 

Zobacz również: