Produkty

Zapraszamy na targi Gryf-Bud!

Dodano 15.02.2013

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Instalacji „Gryf-Bud”, które odbędą się już po raz trzydziesty pierwszy. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął wortal HurtownieInstalacyjne.pl.

GRYF-BUD to wydarzenie, które stwarza niepowtarzalną okazję, aby zapoznać się z nowinkami technologicznymi, porównać je ze sobą, a także skorzystać z podpowiedzi firm, które świadczą usługi remontowe oraz budowlane. Głównym założeniem jest tworzenie możliwości promowania rozwiązań, które sprawnie i za rozsądną cenę pozwolą zbudować dom marzeń- śliczny, funkcjonalny i energooszczędny.

GRYF-BUD dostarcza niezbędnych informacji w jaki sposób wykreować wymarzoną przestrzeń, korzystając z najnowszych rozwiązań, a także tworzy forum poświęcone wymianie informacji, przedstawienia innowacyjnych pomysłów i konkurencyjnych ofert handlowych.

GRYF-BUD to jedna z największych w tej branży imprez targowych w północnej i środkowej Polsce, która od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród specjalistów i handlowców z branży oraz prywatnych inwestorów.

XXXI edycja Targów GRYF-BUD odbędzie się równolegle z IV edycją Targów Energii Odnawialnej TEO w dniach 22-24 marzec 2013r. w Bydgoszczy.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął wortal HurtownieInstalacyjne.pl. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z poprzedniej edycji targów.

Źródło: materiały promocyjne / www.targi-pom.com.pl