HURTOWNIA PROMO-GAZ-KPIS - Grupa Instal-Konsorcjum

 

 

Przedsiębiorstwo  PROMO-GAZ-KPIS Sp. z o.o. powstało w 2001 roku z połączenia się firmy Promogaz, która była liderem w sprzedaży kotłów z Krakowskim Przedsiębiorstwem Instalacji Sanitarnych, które od kilkudziesięciu lat zajmowało się produkcją i dystrybucją techniki sanitarnej. Aktualnie firma jest członkiem grupy Instal-Konsorcjum, organizacji zrzeszającej hurtownie. Ta możliwość pozwala przedsiębiorstwu być liderem w branży instalacji grzewczych, sanitarnych i kanalizacyjnych.

PROMOGAZ-KPIS Sp. z o.o. posiada w przemysłowej dzielnicy Krakowa dużą nieruchomość z magazynami i biurami. W Krakowie przy ulicy Mierzei Wiślanej 7 znajduje się również centrala firmy. PROMOGAZ-KPIS posiada kapitał zakładowy w wysokości 1 200 000 PLN, który gwarantuje odpowiednie zabezpieczenia i podnosi wiarygodność spółki.

Firma zatrudnia kilkudziesięciu pracowników i uważa, że największym kapitałem firmy są ludzie. Dla pracowników regularnie organizowane są szkolenia, aby mogli stale się rozwijać i zgłębiać najnowsze osiągnięcia techniki. Bardzo ważne dla firmy jest to, aby pracownicy mieli odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Dzięki temu PROMGAZ-KPIS gwarantuje fachową obsługę klienta, a także dobór wycenę i sprzedaż urządzeń.

Przedsiębiorstwo współpracuje z dostawcami i producentami z Polski i Europy. Oferta firmy bazuje na materiałach i urządzeniach godnych zaufania firm z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej. Dodatkowo PROMGAZ-KPIS oferuje między innymi materiały instalacyjne, wodociągowe, kanalizacyjne i wiele innych.


PROMO-GAZ-KPIS - Centrala Kraków

 

PROMO-GAZ-KPIS - Oddział Kraków

 

PROMO-GAZ-KPIS - Oddział Andrychów

PROMO-GAZ-KPIS - Oddział Bochnia

PROMO-GAZ-KPIS - Oddział Gliwice

PROMO-GAZ-KPIS - Oddział Niepołomice

 

PROMO-GAZ-KPIS - Oddział Nowy Targ

 

PROMO-GAZ-KPIS - Oddział Sarnów

PROMO-GAZ-KPIS - Oddział Tarnowskie Góry

 

PROMO-GAZ-KPIS - Oddział Tarnów

PROMO-GAZ-KPIS - Oddział Tychy

 

PROMO-GAZ-KPIS - Oddział Wieliczka

 

 

PROMO-GAZ-KPIS - Centrala Kraków