Produkty

Kariera

Dołącz do Nas! Kariera w Instal - Konsorcjum

 

 

Działamy dynamicznie na rynku od 25 lat i jesteśmy pierwszą w Polsce grupą zakupową w branży dystrybutorów towarów z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej, klimatyzacji i wentylacji. Reprezentujemy 31 hurtowni instalacyjnych w kraju o obrotach ponad 1 mld zł. Jako jeden z liderów w branży, jesteśmy udziałowcem największej organizacji handlu hurtowego towarami instalacyjnymi w Europie. Współpracujemy z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi.

Jeżeli jesteś osobą rzetelną, komunikatywną, ceniącą pracę zespołową, nastawioną na cel i poszukiwanie rozwiązań, czekamy na Twoją aplikację.

 


 

Jesteśmy zespołem ludzi otwartych, chętnie dzielących się doświadczeniami. Dbamy o siebie nawzajem, wspieramy w działaniach i wyzwaniach.

Pracujemy w zespołach oraz przy projektach rozwojowych, gdzie mamy możliwość wykorzystania swoich predyspozycji i talentów. Szanujemy przyjęte w firmie wartości.
Są nimi:

otwartość

Rozumiemy jako otwartość na siebie, inne perspektywy i punkty widzenia, wyzwania, a także szczerość w relacjach.

Wzajemny szacunek

Dla siebie nawzajem, naszych Klientów, Kontrahentów, który jest niezbędnym elementem naszych codziennych działań.

Dążenie do najwyższej jakośći

Naszym priorytet w kontaktach z Klientami i Kontrahentami, a także w obszarze oferowanych przez nas produktów i usług.

Współpraca

Synergia talentów, osobowości, wiedzy, umiejętności i doświadczeń – w niej tkwi siła naszych wspólnych sukcesów.

Uczciwość

Oznacza ona dla nas transparentność działań biznesowych, poszanowanie zasad współpracy w relacjach zewnętrznych oraz wewnątrz firmy.

Odpowiedzialność

Za wyniki pracy, relacje zawodowe, sposób działania, a także umiejętne reagowanie na sytuacje i zachowania niezgodne z naszymi wartościami.

 

 


Sprawdź oferty pracy:


Menedżer ds. Zakupów

Wrocław

Młodszy specjalista ds. marketingu

Wrocław


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@ik.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.


 

Nie znalazłeś(aś) nic dla siebie?

  1. Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@ik.pl: jeżeli będziemy mieć dla Ciebie propozycję, skontaktujemy się z Tobą.\
  2. Zostaniesz zaproszona/zaproszony na spotkanie z rekruterem, którego celem będzie dokładniejsze poznanie Twojego doświadczenia zawodowego.
  3. Jeśli Twoje doświadczenie oraz kwalifikacje będą dopasowane do naszych aktualnych poszukiwań, spotkasz się z szefem zespołu, z którym docelowo miałabyś/miałbyś pracować.
  4. Na ostatnim etapie uzgodnimy wszelkie formalności, potrzebne do rozpoczęcia naszej współpracy.

 

 

 

Klauzula informacyjna