Program partnerski VTS Instal Partner

Firma VTS powstała w roku 1989 i posiada dziś oddziały w 20 krajach, zatrudniając ponad 350 inżynierów sprzedaży. Ten producent zaawansowanych urządzeń dla branży HVAC oferuje wysokiej jakości urządzenia wentylacyjne, grzewcze oraz klimatyzacyjne. Tworząc swoje produkty, wykorzystuje nowatorskie technologie w obszarze badań projektowych logistyki i produkcji. Strategia firmy VTS budowana jest na wysokiej jakości produktach, przystępnych cenach oraz szybkim czasie dostawy. Dzięki temu VTS Group jest firmą cenioną nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Ta rodzinna firma ma przed sobą jeden główny cel – stać się numerem 1 w branży centralno-klimatyzacyjnej na świecie. Dziś oprócz swoich produktów, firma ta oferuje swoim klientom dołączenie do Programu partnerskiego VTS Instal Partner, w którym można uzyskać atrakcyjne nagrody!

Z artykułu dowiesz się:


 1. czym jest Program Instal Partner
 2. jakie są zasady dołączenia do Programu Instal Partner
 3. co można zyskać, przystępując do Programu Instal Partner

Czym jest Program VTS Instal Partner?

 

Platforma VTS Instal Partner została założona z myślą o instalatorach urządzeń wentylacyjnych, których uwaga ma być skupiona na urządzeniach marki VTS. Program VTS IP ma przynosić korzyści wszystkim tym, którzy na co dzień korzystają z urządzeń VOLCANO i WING. Kody umieszczone na urządzeniach marki VTS, mogą zostać zamienione na korzyści finansowe, a środki zgromadzone na karcie pre-paid przeznaczysz na dowolny cel. To jednak nie wszystkie korzyści, z których mogą skorzystać instalatorzy dołączający do programu. 

 

Jakie są zasady dołączenia do programu Instal Partner?

Do programu VTS Instal Partner może przystąpić każda osoba, która dokona zakupu i montażu produktów marki VTS na terenie Polski. Jednak nie może tej osoby obowiązywać wcześniej podjęta współpraca handlowa z firmą VTS. Program skierowany jest głównie do instalatorów i firm instalatorskich. 

Aby przystąpić do programu należy:

 • zarejestrować swoje konto na stronie: https://instalpartner.vtsgroup.com/pl#!/Login ,
 • zakupić urządzenie marki VTS, na którym jest naklejony specjalny kod, który należy zarejestrować na swoim koncie,
 • kody będą zamieniane na środki pieniężne na Twoim koncie,
 • na dedykowaną kartę płatniczą pre-paid, możesz przelać środki i wykorzystać je na dowolny cel. 

 

Do programu VTS Instal-Partner mogą być zgłaszane wszystkie kurtyny powietrzne WING oraz nagrzewnice VOLCANO. Podczas zgłaszania urządzenia należy pamiętać, że kod można wykorzystać tylko raz. 

 

Co można zyskać, przystępując do programu VTS Instal Partner?

Przystąpienie do programu VTS Instal Partner wiąże się z wieloma korzyściami, do których można zaliczyć:

 • rabaty na zakupione urządzenia marki VTS,
 • za każde zakupione urządzenie WING lub VOLCANO i zarejestrowanie kodu na swoim koncie, otrzymasz środki finansowe, które możesz przelać na otrzymaną kartę płatniczą pre-paid,
 • zgromadzone środki możesz przeznaczyć na dowolny cel,
 • rejestrując się, otrzymasz dostęp do materiałów szkoleniowych, prezentacji e-learningowych i filmów instruktażowych,
 • firma VTS będąc w kontakcie z zarejestrowanymi instalatorami, pozna ich indywidualne potrzeby, na podstawie których stworzy konkretnie dobrane pod nich materiały szkoleniowe,
 • rozwój produktów VTS opiera się na bazie opinii instalatorów, a więc i Ty będziesz mógł mieć w tym swój udział. 

 

Karta pre-paid zostanie do Ciebie dostarczona w ciągu około dwóch tygodni. Wystarczy, że wypełnisz zgłoszenie dostarczenia karty za pośrednictwem konta Instal Partner. Wystawienie karty trwa około dwóch tygodni i od razu zostanie wysłana na adres, który został podany w zgłoszeniu. 

 

Autor: Małgorzata Buchkovska