Program Partnerski Saunier Duval (PPSD) - artykuł opublikowany w BIULETYNIE IK Edycja JESIEŃ 2021

Saunier Duval jest marką, na którą powinni postawić nie tylko Klienci końcowi, ale także instalatorzy. Dlaczego warto zostać partnerem marki? Przede wszystkim dlatego, że stawia ona na lojalność i współpracę. Budowanie silnych relacji z partnerami to cel, jaki stawia sobie Saunier Duval. Grupa Instal Konsorcjum, jako jeden z największych dystrybutorów zachęca do skorzystania z programu, który przygotował producent. Warto mieć przy tym na uwadze, że kupując w Hurtownikach należących do naszej Grupy Instalatorzy mogą stać się nie tylko partnerami programu partnerskiego Saunier Duval PPSD, ale także naszego autorskiego Programu Partnerskiego Instal-Konsorcjum (PIK), w którym także mogą zdobyć cenne nagrody, wziąć udział w Wielkiej Loterii, czy sfinansować samochód w ramach programu.. Warto zatem dowiedzieć się więcej.

 


Z artykułu dowiesz się:

 1. Czym jest program partnerski PPSD?

 2. Jak można skorzystać z programu PPDS?

 3. W jaki sposób można zarejestrować się w programie?

 4. Jakich korzyści z uczestnictwa w programie PPSD mają Instalatorzy?


Firma Saunier Duval ceni swoich Klientów, dlatego myśląc o Instalatorach, którzy montują i serwisują urządzenia marki, uruchomiła specjalny Program Partnerski. Jego założeniem jest przede wszystkim wsparcie firm, które zajmują się instalacją urządzeń marki Saunier Duval. O jakie wsparcie chodzi?

Czym jest program partnerski PPSD?

Program Partnerski Saunier Duval PPSD to program lojalnościowy, z którego mogą skorzystać Instalatorzy współpracujący z marką, w tym także osoby współpracujące z Grupą Instal Konsorcjum, która jest jednym z największych dystrybutorów rozwiązań wspomnianego producenta. Z programu mogą korzystać zarówno autoryzowane, jak i nieautoryzowane firmy instalacyjne i serwisowe.

PPSD jest programem długofalowym. Składa się z poszczególnych etapów, które ogłaszane są przez producenta pod koniec każdego roku kalendarzowego. Reguły przystąpienia do programu można poznać rejestrując się na kodowanej platformie znajdującej się na stronie producenta, która przeznaczona jest dla profesjonalistów.

Osoby i firmy, które zdecydują się na współpracę i wzięcie udziału w programie mogą liczyć na wsparcie serwisowe, doradztwo techniczne, profesjonalne szkolenia, czy wsparcie i konsultacje biznesowe.

Jak można skorzystać z programu PPDS?

Jeżeli jesteś Instalatorem i zainteresował Cię program partnerski Saunier Duval najlepiej najpierw skontaktować się z przedstawicielem regionalnym producenta. Dzięki temu nie tylko poznasz swojego Partnera, ale także będziesz mógł wymienić z nim swoje doświadczenia, a także uzyskać przydatne informacje dotyczące istotnych aspektów współpracy, takich jak:

 • wsparcie techniczne;

 • oferta produktowa;

 • korzyści, jakie przyniesie stała współpraca z marką Saunier Duval.

W jaki sposób można zarejestrować się w programie?

Instalatorzy, którzy chcieliby wziąć udział w programie PPSD powinni przejść przez kilka prostych kroków rejestracji, o których mowa poniżej:

 1. Założenie na stronie Saunier Duval konta:
 2. Instalacja u Klienta pompy ciepła GeniaAir  Mono lub GeniaAir Split.
 3. Wycięcie z karty gwarancyjnej odcinka, na którym znajduje się kod kreskowy jednostki zewnętrznej, który został na awersie oznaczony opisem: "Program Partnerski Saunier Duval".
 4. Wypełnienie rewersu wspomnianego odcinka. W tym miejscu należy wpisać swoje dane oraz datę instalacji określonego wyżej urządzenia.
 5. Zarejestrowanie powyższego kuponu na stronie producenta. Można to zrobić w dwojaki sposób — poprzez aplikację PPSD albo na stronie producenta w zakładce: "Program Partnerski Rejestracja Kuponów".
 6. Korzystanie ze sklepu Saunier Duval i wymiana zebranych punktów na cenne nagrody.

Każde zamontowane u Klienta i zarejestrowane w programi urządzenie daje Partnerowi określone w regulaminie programu punkty. Montując pompę monoblok GeniaAir Mono lub pompę ciepła typu split GeniaAir Split Instalator może otrzymać 1000 punktów PPSD, które zapisywane są na indywidualnym koncie w strefie kodowanej.

Na wspomnianym wyżej koncie Partner w każdej chwili może sprawdzić:

 • saldo punktów PPSD;

 • historię dokonanych transakcji;

 • link do sklepu, w którym można wymienić punkty na nagrody;

 • cennik;

 • materiały marketingowe;

 • dokumentację techniczną.

i wiele innych cennych informacji, które pomogą Instalatorowi w codziennej pracy.

Na jakie nagrody można wymienić punkty w programie PPSD?

Każde urządzenie, które objęte jest Programem Partnerskim i zostanie zainstalowane u Klienta daje Instalatorowi określoną w regulaminie liczbę punktów. Zebrane punkty można w dowolnym momencie wymienić na następujące nagrody:

 • urządzenia grzewcze;

 • premię pieniężną;

 • ubrania robocze.

Jakie pozostałe korzyści z uczestnictwa w programie PPSD mają Instalatorzy?

Instalatorzy, którzy będą chcieli współpracować z marką Saunier Duval mogą liczyć na szereg wymiernych korzyści, do których zaliczają się:

 1. Profesjonalne szkolenia, gdzie Instalator zdobywa wartościową wiedzę teoretyczną i praktyczną.

 2. Wsparcie Instalatorów przez przedstawicieli regionalnych oraz doradców zajmujących się odnawialnymi źródłami energii.

 3. Dostęp do serwisu kodowanego, do którego dostęp mają jedynie partnerzy marki. W tym miejscu można znaleźć zarówno dokumentację urządzeń, jak i programy doborowe i wiele innych, cennych informacji.

 4. Wsparcie techniczne producenta zarówno na etapie projektu, jak i instalacji urządzeń i ich uruchomienia.

 5. Przywileje, na które mogą liczyć uczestnicy programu lojalnościowego PPSD.

 6. Możliwość wsparcia przez Saunier Duval lokalnych działań marketingowych Firm Instalacyjnych i Serwisowych.

 7. Możliwość pozyskania kolejnych Klientów, dzięki udostępnionym w tym celu narzędziom internetowym.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o programie? Skontaktuj się z Partnerem regionalnym lub wejdź na stronę Saunier Duval — zakładka: Dla Partnerów.

Przeczytaj także:

Autor: Aneta Wojtczak

Sprawdź bogatą ofertę pomp ciepła na ik.pl!
Programy Partnerskie Producentów

 

 

 

 

 

Instal-Konsorcjum — Twój sprawdzony Partner!