Produkty

20-lecie firmy Tomek

Dodano 02.09.2011

W dniach 22–23 stycznia 2011 roku, firma Tomek zorganizowała spotkanie partnerów połączone z jubileuszowymi obchodami 20-lecia założenia firmy. W imprezie wzięło udział blisko 180 osób.

 

Od godziny 15:00 zaczęli się pojawiać zaproszeni goście. Byli wśród nich klienci, przedstawiciele producentów oraz grono pracowników spółki Tomek Firma Handlowa Tomkowiakowie sp.j.

Dokładnie o godzinie 19:00 rozpoczęły się prezentacje dostawców oraz zaprezentowano firmę Tomek. Poza przedstawieniem wszelkich bieżących spraw dotyczących firmy, udało się znaleźć czas na wspomnienie historii powstania firmy i 20-letniej drogi jaką podąża do dziś. Pojawiła się też okazja do przedstawienia „Tomkowej” załogi, a w szczególności wyróżnienia tych osób, które pracują w firmie Tomek od ponad 15 lat.

Był też czas na pokazanie siły, jaką stanowią hurtownie instalacyjne występujące pod wspólnym szyldem Instal-Konsorcjum. Każdy uczestnik spotkania miał możliwość obejrzenia mapy Polski wraz z pokryciem jej przez siedziby i oddziały firm należących do Grupy Instal-Konsorcujm, ze szczególnym wskazaniem na oddziały firmy Tomek w Gorzowie Wielkopolskim i Kaliszu.

Jako, że spotkanie miało charakter handlowo-integracyjny, nie można było zapomnieć o prezentacji naszych dostawców. Podczas całego wieczoru, za pomocą projektora multimedialnego, były wyświetlane filmy pokazujące oferty produktowe oraz etapy i tajniki produkcji na co dzień dystrybuowanych produktów. W spotkaniu brali dział przedstawiciele takich firm jak: Instal-Konsorcjum, Tece, Kermi, Perfexim, Junkers, Elektromet, Armatura, MagnaPlast, Gorgiel, Koło, Beretta, Afriso, Roth, Rawiplast, oraz NMC.

Pod koniec części oficjalnej zostały rozdane trzy rodzaje wyróżnień wg następujących kategorii:

  • Odbiorcy – Współpracujemy od 20 lat
  • Dostawcy – Współpracujemy od 20 lat
  • Top 5x5 – najlepsi odbiorcy z 5 ostatnich lat.

Po zakończeniu części oficjalnej, rozpoczął się bal karnawałowy z muzyką na żywo, który trwał do 5:00 rano

Firma Tomek jest przedsiębiorstwem rodzinnym, działającym od 1991 roku na rynku instalacji grzewczych, sanitarnych i kanalizacyjnych. Głównymi odbiorcami hurtowni są klienci fachowi, czyli instalatorzy, punkty handlowe, spółdzielnie mieszkaniowe i inwestorzy budowlani. Dzięki wytrwałej pracy, firma Tomek stała się jednymz wiodących dystrybutorów produktów w branży.