Produkty

Ariston Comfort – podejmij wyzwanie. Sprawdź na własnej skórze, jak wygląda misja na Grenlandii

Dodano 27.12.2017

Zapewniamy komfort, nawet jeśli wydaje się to trudne lub niemożliwe. To ambitny cel, który Ariston stawia przed sobą i trzema profesjonalistami. Rekrutacja do niepowtarzalnej misji trwa, a niektórzy odważni i wykwalifikowani instalatorzy już zgłosili swoją kandydaturę.

Ariston, jedna z wiodących marek na rynku kotłów kondensacyjnych, podgrzewaczy do ciepłej wody i pomp ciepła, rzuca niespotykane dotąd wyzwanie, by dostarczyć komfort w jednym z najbardziej niegościnnych miejsc na Ziemi.

Dziś komfort ma różne znaczenia dla każdego z nas. Zapewnienie komfortu i możliwość czerpania z niego korzyści jest ambitnym celem, który zainspirował Ariston do badań nad jego uzyskaniem i utrzymaniem. W związku z tym Ariston poszukuje trzech odważnych profesjonalistów, którzy będą w stanie sprostać wyzwaniu #comfortchallenge.

Rekrutacja instalatorów z całego świata właśnie ruszyła na stronie https://www.aristoncomfortchallenge.com. Teraz sam możesz przyczynić się do poprawy komfortu w ekstremalnie odległej, nieprzewidywalnej i mroźnej krainie.

Wybrani instalatorzy staną się częścią zespołu Ariston Comfort Challenge i będą mieli okazję udać się w odległe i tajemnicze miejsce, z dala od wszystkiego i wszystkich. Dzika, nieprzewidywalna kraina, o niezrównanym pięknie i ekstremalnych warunkach czeka na odważnych profesjonalistów.

Na pokrytej głównie lodem ziemi odbywają się najbardziej heroiczne ekspedycje naukowe. Na Grenlandii – mimo nawiązującej do zieleni nazwy – nie ma roślin ani drzew; to kraina pokryta głównie lodem.

Badanie NASA potwierdza, że dziś lodowiec rozpuszcza się trzy razy szybciej niż w latach 90.1 Przewiduje się, że proces ten ulegnie będzie przybierał na sile.
W krainie z bezpośrednim dostępem do bieguna północnego pracuje grupa ekspertów, dla których komfort ma wyjątkowe znaczenie. Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś o niepowtarzalnej przygodzie, chciałbyś się sprawdzić w ekstremalnych warunkach, jesteś odważnym i profesjonalnym instalatorem Ariston, to nasza misja jest bliżej Ciebie niż myślisz. Właśnie teraz masz niepowtarzalną okazję, by zadbać o komfort na krańcu świata i zostać jedną z nielicznych osób na ziemi, która miała okazję pracować w grupie grenlandzkich naukowców. W projekcie mogą wziąć udział instalatorzy z całego świata.

Aplikowanie do misji #comfortchallenge jest niezwykle proste, ale bycie wybranym to już prawdziwe wyzwanie. Odważni kandydaci, po zalogowaniu się na stronie internetowej, będą musieli nagrać film wideo, aby przekonać nas, że to właśnie oni są odpowiednią osobą do podjęcia niepowtarzalnego wyzwania. Świetne umiejętności techniczne, dobra kondycja fizyczna, umiejętność rozwiązywania problemów i predyspozycje do pracy w multitechnicznym zespole to tylko niektóre z umiejętności potrzebnych, aby zostać członkiem ekspedycji.

Termin składania wniosków upływa 28 stycznia 2018 roku. Niektóre wyzwania nie są dla wszystkich. Czy jesteś wystarczająco doświadczony i odważny, aby podjąć wyzwanie?

MISJA #COMFORTCHALLENGE CZEKA NA CIEBIE

Wejdź na stronę www.aristoncomfortchallenge.com, by dowiedzieć się więcej i wziąć udział.

Agata Miczyńska

www.ariston.com