Produkty

Bieg Instalatora już 24 maja!

Dodano 19.05.2015

Bieg Instalatora Immergas 2015, nad którym HurtownieInstalacyjne.pl sprawują patronat, to 10-kilometrowy bieg przez bydgoski park „Myślęcinek” – arenę Przełajowych Mistrzostw Świata (IAAF World Cross Country Championships 2011 i 2013). 

Bieg Instalatora Immergas 2015 jest ogólnopolską imprezą skierowaną do wszystkich biegaczy ze szczególnym uwzględnieniem osób działających w branżach, których domeną są instalacje. Zawodnicy będą klasyfikowani w kategoriach: generalnej oraz wiekowej. Dzięki dodatkowym klasyfikacjom „instalator” i „wod.-kan.” wyróżnieni zostaną (indywidualnie i drużynowo) biegający instalatorzy, inżynierzy, projektanci, technicy, handlowcy oraz wszyscy związani z szeroko pojętą branżą instalacyjną.

Na zawodników czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Mogą spodziewać się między innymi: wielu nagród i trofeów, wyjątkowego medalu wraz z imiennym numerem startowym i koszulki technicznej polskiej marki Feel&More.

Zawody organizowane przez portal branżowy HVACR.pl, to doskonała forma promocji marki własnej. Doceniła to firma Immergas Polska Sp. z o.o., która została Patronem Tytularnym wydarzenia. Ogólnopolski zasięg imprezy dostrzegły lokalne władze: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Prezydent Miasta Bydgoszczy oraz Starosta Bydgoski - obejmując zawody Patronatem Honorowym. Wiele firm wyraziło chęć pomocy w organizacji biegu, dzięki czemu zawodnicy mogą liczyć na fachową obsługę na trasie, liczne nagrody oraz dodatkowe atrakcje.

Bieg Instalatora Immergas odbędzie się tuż przedTargami WOD-KAN – największą taką imprezą w środkowej części Europy.23. Edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 26-28 maja br. Głównym Partnerem imprezy jest Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie"

Szczegółowe informacje odnośnie Biegu Instalatora znajdują się na oficjalnej stronie www.bieginstalatora.pl oraz na profilu na Facebooku www.facebook.com/BiegInstalatora.

Bieg Instalatora Immergas 2015:

Termin: niedziela 24.05.2015 r. godz. 11:00

Miejsce: Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" w Bydgoszczy

Zapisy: www.bieginstalatora.pl/rejestracja

Wpisowe: do 20 maja 40 zł, w dniu biegu 80 zł

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/783216055088168/

Fanpage na FB: www.facebook.com/BiegInstalatora

Rywalizacja Endomondo: https://www.endomondo.com/challenges/20474777