Produkty

Gryf-Bud po raz trzydziesty

Dodano 08.03.2012

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Instalacji „Gryf-Bud 2012”.W tym roku będą to targi jubileuszowe, bo organizowane już po raz trzydziesty.

Tegoroczny „Gryf-Bud” odbędzie się w dniach 23-25 marca na obiektach wystawienniczych Zawiszy w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163. Targom towarzyszyć będą seminaria i sympozja z udziałem przedstawicieli nauki i praktyki budowlanej, o tym m.in. jak prowadzić firmę handlowo-montażową
by odnieść sukces, poprawnie kalkulować koszty montażu, o zasadach poprawnego montażu. Odbędą się też Mistrzostwa Montażystów Okien oraz konkurs dla instalatorów techniki grzewczej i sanitarnej „Mistrz Instalacji”.

Zapraszamy także na pokaz montażu dachu i krycia konstrukcji dachowej zwanej „bawolim okiem”. To tylko niektóre z zapowiadanych imprez, bo program tegorocznych targów, w których udział zapowiedzieli wystawcy z całej Polski, nie tylko z kujawsko-pomorskiego (a będzie ich sporo), jest o wiele bogatszy.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął wortal HurtownieInstalacyjne.pl. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z poprzedniej edycji targów.

Źródło: materiały promocyjne / www.targi-pom.com.pl