Produkty

HEATPEX - Ogólnopolska akcja radiowa w RMF FM - WYDARZENIE

Dodano 08.05.2024

Firma HEATPEX pojawia się w ogólnopolskim radiu RMF FM w dniach od 6 do 12 maja, promując swoje produkty i usługi w największym paśmie słuchalności. Reklama radiowa jest częścią strategii budowania świadomości marki oraz informowania o tym, że HEATPEX jest producentem kompletnych instalacji do rekuperacji oraz jednostek rekuperacyjnych, takich jak ARIA VITALE.

Dzięki emisji reklamy w popularnym radiu, firma miała okazję dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, zwiększając swoją widoczność na rynku. Promocja w mediach radiowych pozwoli firmie na zwiększenie znajomości swojej marki oraz poinformowanie o oferowanych produktach i usługach związanych z rekuperacją.

Reklama radiowa to skuteczny sposób dotarcia do potencjalnych klientów i budowania ich zaufania do marki. Dzięki udziałowi w ogólnopolskim radiu RMF FM, firma HEATPEX będzie mogła zwiększyć swoją obecność na rynku, co niewątpliwie przyczyni się do wzrostu zainteresowania jej produktami oraz zwiększenia liczby potencjalnych klientów.

Autor: Zespół Instal-Konsorcjum


Zapraszamy do obejrzenia filmu:

"Nowość! Rekuperator HEATPEX ARIA VITALE - funkcjonalność ukryta w detalach"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.