Produkty

II Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum - podsumowanie

Dodano 26.09.2019

Po raz drugi w swojej historii Grupa Instal-Konsorcjum zorganizowała Giełdę Towarową.

Było to prestiżowe miejsce spotkań instalatorów, przedstawicieli hurtowni należących do Grupy Instal-Konsorcjum i  czołowych producentów techniki grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej oraz odnawialnych źródeł energii (OZE).

 

Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum odbyła się w dniach 4-6 września 2019 roku w Hali Expo w Łodzi.
Podczas trzech dni trwania Giełdy pojawiło się w tym miejscu łącznie ponad 2500 osób. Każdego dnia zaproszeni instalatorzy mogli  odwiedzić stoiska ok. 80 wystawców, rozlokowanych na blisko 4000 m2 powierzchni. Wystawcy solidnie przygotowali się do tego wydarzenia i zaplanowali na czas trwania Giełdy premiery swoich nowości produktowych, dzięki czemu odwiedzający mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi jako pierwsi na rynku! Prawie wszyscy wystawcy przygotowali również dla odwiedzających ciekawe konkursy i quizy, w których można było wygrać interesujące nagrody. Łączna liczba wydanych nagród, to ok. 240 sztuk! Podczas każdego z trzech dni trwania Giełdy Towarowej zaprezentowany został szeroki program wydarzeń towarzyszących, w tym bogaty program szkoleń edukacyjnych.

Konwencja Giełdy była ściśle sprzedażowa. Specjalna Oferta Giełdowa obejmowała łącznie 263 pakiety, które oprócz atrakcyjnej ceny, pozwalały na wzięcie udziału w Wielkiej Loterii Instal-Konsorcjum, w której do wygrania było łącznie 39 atrakcyjnych nagród:

  • 9 laptopów DELL
  • 9 voucherów na weekend SPA o wartości 2000 zł każdy,
  • 9 skrzynek z narzędziami firmy KNIPEX,
  • 9 wytrzymałych smartfonów CAT S61 z kamerą termowizyjną firmy FLIR, z czujnikiem czystości powietrza oraz laserową miarką o wartości 3600 zł każdy

Każdego dnia wśród uczestników, którzy przyjechali na Giełdę i dostali się do top 50 za największe zakupy, rozlosowano vouchery o wartości 20 000 zł na „WAKACJE MARZEŃ”.

Szczęśliwi klienci firm, którzy stali się właścicielami zwycięskich voucherów, na co dzień współpracują z hurtowniami:

  • B&B Sp. J. z Wrocławia
  • SANET J.A. Szostak Sp.J. z Gdyni
  • Wilga Sp. z o.o z Częstochowy.

Badania satysfakcji instalatora z II Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum pokazały, że ponad 95,4% badanych instalatorów potwierdziło swoje zadowolenie z udziału w naszej Giełdzie. To ogromny sukces!

Dlatego też chcieliśmy złożyć ogromne podziękowania wszystkim uczestnikom Giełdy za zaangażowanie każdego z Państwa!

Fotorelacja znajduje się na stronie: https://www.gieldatowarowa.ik.pl/edycje/edycja-2019