Produkty

INSTAL-KONSORCJUM - Laureat nagrody "Złota Setka Dolnośląskiego" - WYDARZENIE

Dodano 08.12.2023

Wspaniała wieść z dolnośląskiego świata biznesu!

Firma Instal-Konsorcjum została laureatem nagrody "Złota Setka Dolnośląskiego", plasując się w połowie stawki, zająwszy zaszczytne 50 miejsce, co jest imponującym osiągnięciem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to pierwsza edycja tego rodzaju rankingu na Dolnym Śląsku.

Gala finałowa, podczas której ogłoszono laureatów, odbyła się 5 grudnia w Q Hotel Plus Wrocław Bielany. To wydarzenie stało się nie tylko okazją do uhonorowania najlepszych przedsiębiorstw w regionie, ale także świętem dolnośląskiego biznesu, gromadząc w jednym miejscu kilkuset przedsiębiorców, samorządowców i ekspertów z lokalnego rynku.

Inicjatywa "Złota Setka Dolnośląskiego" to pierwszy tego typu ranking w regionie, stworzony przez Gazetę Wrocławską we współpracy z partnerem merytorycznym, firmą Dun&Bradstreet. Celem było wyróżnienie firm, które osiągają znakomite wyniki finansowe, opierając się wyłącznie na ogólnodostępnych danych ekonomicznych zawartych w najaktualniejszych sprawozdaniach finansowych za rok 2022.

Instal-Konsorcjum zyskało uznanie za swoje doskonałe wyniki, co jest potwierdzeniem nie tylko solidnej pozycji na rynku, ale również zdolności do skutecznego zarządzania i osiągania sukcesów biznesowych. To dla nas zaszczyt być częścią tej wyjątkowej grupy laureatów, a nagroda "Złota Setka Dolnośląskiego" stanowi wyjątkowe wyróżnienie Instal-Konsorcjum w świecie biznesu.

 

Autor: Zespół Instal-Konsorcjum

 


Zapraszamy do obejrzenia filmu:

"Instal Konsorcjum - III Giełda Towarowa Instal Konsorcjum 2023"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.