Produkty

INSTAL PROJEKT – Dumnie dołącza do 32. Finału WOŚP – WYDARZENIE

Dodano 18.01.2024

 

Instal Projekt z dumą wspiera WOŚP

W trzewiach zimy, gdy mroźne skrzypienie pod stopami zwiastuje przyjście wiosny, Polska emanuje ciepłem i solidarnością. To szczególny czas, gdy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) rozpoczyna swój coroczny finał, a Instal Projekt z dumą wpisuje się w tą szlachetną symfonię serc.

Instal Projekt: Harmonia designu i dobroci

W tegorocznym sezonie, Instal Projekt, postanowiło wesprzeć WOŚP, oferując na aukcję niezwykłe przedmioty. Są to ogrzewacze z limitowanej kolekcji, stworzone przez renomowany duet projektantów mody - Paprocki&Brzozowski. To nie tylko urządzenia grzewcze, lecz istne arcydzieła sztuki, które łączą w sobie wyrafinowaną elegancję designu z niezawodną funkcjonalnością.

 

Wyjątkowe Nagrody: Grzejniki przemienione w arcydzieła sztuki

Zwycięzca aukcji WOŚP będzie mógł wybrać jeden z trzech modeli grzejników z ekskluzywnej kolekcji Instal Projekt stworzonej przez Paprocki&Brzozowski: INVENTIO ECLECTIC, INVENTIO ROMANTIC lub INVENTIO ROCK. Każdy z tych modeli to niepowtarzalne połączenie estetyki i inżynieryjnej precyzji, opatrzone certyfikatem autentyczności od Paprocki&Brzozowski. Ponadto, zwycięzca aukcji otrzyma szansę na spotkanie z samymi projektantami oraz atrakcyjną niespodziankę o wartości 800 zł od marki LIVING by Paprocki&Brzozowski.

Licytacja: Gdzie i jak?

Aukcje odbywają się na platformie Allegro i otwarte są dla wszystkich chętnych. To nie tylko okazja do zdobycia unikatowego grzejnika, lecz także szansa na wspieranie szczytnego celu. Licytacje pozostają otwarte do 7 lutego 2024 roku, do godziny 16:00, dając każdemu szansę dołączenia do tej wyjątkowej inicjatywy. Zapraszamy do udziału!

Link do aukcji

Autor: Zespół Instal-Konsorcjum


Zapraszamy do obejrzenia filmu:

"Instal Konsorcjum - III Giełda Towarowa Instal Konsorcjum 2023"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.