Produkty

Jubileuszowa konferencja biznesowa

Dodano 02.09.2011

Miło nam poinformować, że w dniach 4 – 5 czerwca br. w hotelu Andel’s w Łodzi, w 15. roku działalności firmy Instal-Konsorcjum, odbyła się uroczysta konferencja jubileuszowa. W imprezie tej wzięli udział właściciele i pracownicy hurtowni Instal-Konsorcjum oraz strategiczni dostawcy Instal-Konsorcjum, łącznie ponad 230 osób.

Konferencję poprowadził znany prezenter, Pan Artur Andrus z radiowej Trójki. Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich uczestników przez Przewodnicząceg Rady Nadzorczej Pana Jerzego Zimona oraz Prezesa Zarządu Instal-Konsorcjum Pana Ryszarda Jędrzejewskiego. Następnie zaprezentowana została przez Pana Prezesa Ryszarda Jędrzejewskiego działalność Instal-Konsorcjum, w szczególności misja firmy, cele strategiczne, wyniki finansowe, działania handlowe i marketingowe oraz zmiany jakie nastąpiły w składzie hurtowni Instal-Konsorcjum na przełomie ostatnich pięciu lat. Po tej części nastąpiło wręczenie statuetek hurtowniom Instal-Konsorcjum, które są w naszej organizacji od początku jej istnienia, a mianowicie firmom:

1. B&B Andrzej Bachmiński, Jan Bobek sp. j. z Wrocławia,

2. Heating-Instgaz sp. z o.o. z Rzeszowa,

3. Miedzik sp. z o.o. ze Szczecina,

4. PHI Pamar Łyszczek Mariusz, Łyszczek Paweł sp. j. z Bielska-Białej,

5. Sanet Jolanta, Andrzej Szostak sp. j. z Gdyni,

6. Termeco Pajdowski i Tchórzewski sp. j. z Lublina.

Ponadto wręczono tablice dziękczynne dla twórcówi założycieli Instal-Konsorcjum, Pana Andrzeja Bachmińskiego z firmy B&B oraz dla Pana Pawła Dziurgota z firmy Heating-Instgaz.

Po krótkiej przerwie rozpoczęła się druga część konferencji, podczas której zabierali głos obecni dostawcy i prezentowali swoje firmy przed pozostałymi uczestnikami konferencji, a w szczególności właścicielami i pracownikami hurtowni Instal-Konsorcjum. W trakcie trwania tej części zostały również wręczone wyróżnienia specjalne i tablice pamiątkowe dla dostawców, z którymi współpracujemy od 15 lat.

W gronie tych firm znalazły się:

1. Comap Polska Sp. z o.o.,

2. Capricorn Sp. z o.o.,

3. Danfoss Sp. z o.o.,

4. Rothenberger Polska Sp. z o.o.,

5. Sanha Polska Sp. z o.o.,

6. Viega Sp. z o.o.

Następnie zostały wręczone tablice pamiątkowe pozostałym dostawcom. Miłe zaskoczenie nastąpiło przy prezentacji firmy Armatura Kraków, która postanowiła wyróżnić Instal-Konsorcjum i wszystkie nasze hurtownie, wręczając statuetki krasnala instalatora GAVIUSZA, stworzonego jako symbol marki GAVIA.

Po tej części, była przerwa artystyczna, podczas której odbył się występ solistki Teatru Wielkiego w Łodzi, p. Bernadetty Grabias, która swoim śpiewem przeniosła wszystkich obecnych do świata opery.

Ok. godz. 21.00 rozpoczęła się uroczysta kolacja. W trakcie wyświetlane były prezentacje wszystkich Dostawców, podczas których uczestnicy konferencji mieli okazję do zapoznania się z ofertą produktową, lokalizacją fabryk oraz innych ważnych wydarzeń z życia naszych dostawców.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za udział w naszej konferencji jubileuszowej organizowanej w 15. roku działalności Instal-Konsorcjum. Mamy nadzieję, że była to dla Państwa wyśmienita okazja do wymiany poglądów na temat perspektyw rozwoju rynku w sektorze techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej, wzmocnienia relacji biznesowych oraz podzielenia się doświadczeniami z kluczowymi pracownikami i wszystkimi właścicielami hurtowni Instal-Konsorcjum oraz strategicznymi dostawcami.