Produkty

KESSEL - Najnowsza przepompownia ścieków Aqualift L - NOWOŚĆ

Dodano 16.05.2024

Nowa jakość w zarządzaniu ściekami: Aqualift L – Idealne rozwiązanie dla domów i małych firm

W dzisiejszym dynamicznym świecie, gdzie budownictwo mieszkaniowe i modernizacja małych firm stają się coraz bardziej zaawansowane, niezbędne są innowacyjne i efektywne rozwiązania do zarządzania ściekami. Przedstawiamy najnowszą przepompownię ścieków Aqualift L – lekką, kompaktową i przystępną cenowo, będącą doskonałym przykładem najwyższej jakości „made in Germany” z optymalnym współczynnikiem cena-wydajność.
 

Kompleksowe rozwiązanie dla każdego budynku

Aqualift L to wewnętrzna przepompownia, która doskonale sprawdza się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w blokach mieszkalnych. Dzięki solidnej konstrukcji i zaawansowanej technologii, system ten jest idealny zarówno dla nowych budynków, jak i w przypadku modernizacji istniejących obiektów. Wyposażona w pompę z wirnikiem Vortex, Aqualift L gwarantuje wyjątkowo cichą pracę i odporność na zabrudzenia, co jest kluczowe w codziennym użytkowaniu.
 

Wszechstronność i łatwość wyboru

Jedną z największych zalet Aqualift L jest jej wszechstronność. Dostępna w czterech różnych wersjach, w tym jako urządzenie typu Mono i Duo z napięciem 230 V lub 400 V, przepompownia ta oferuje szeroki wachlarz zastosowań. Przejrzyste portfolio produktów pozwala na szybki i łatwy wybór odpowiedniego modelu, co z kolei przekłada się na niski stan magazynowy i efektywne zarządzanie zapasami.
 

Kompaktowość i łatwość transportu

Kompaktowe wymiary i niewielka waga urządzenia Aqualift L to kolejne cechy, które wyróżniają ten produkt na tle konkurencji. Od transportu, przez instalację, aż po codzienną eksploatację, Aqualift L zapewnia wygodę użytkowania na każdym etapie. Dzięki pomysłowo wyprofilowanemu dnu zbiornika w kształcie klina, ciała stałe przepływają bezpośrednio do pompy, co umożliwia optymalne usuwanie ścieków.
 

Precyzyjny układ kontroli poziomu

Jednym z kluczowych elementów Aqualift L jest precyzyjny układ kontroli poziomu, wyposażony w przegubowy przełącznik pływakowy z funkcją załączania alarmu. Ten solidny mechanizm nie wymaga regulacji, a jego położenie można dostosować w zależności od dopływu. Minimalizacja ryzyka usterek i zabrudzeń to dodatkowe korzyści, które zapewniają bezproblemową eksploatację. Co więcej, przełącznik pływakowy można łatwo wymontować bez użycia narzędzi, co znacząco ułatwia konserwację i czyszczenie urządzenia.
 

Elastyczne opcje przyłączy

Aqualift L oferuje również elastyczne opcje przyłączy. Przygotowane prosto z fabryki poziome i pionowe przyłącza dopływów dają wiele możliwości doprowadzenia rur kanalizacyjnych. Dodatkowo, specjalne płaszczyzny do wykrawania otworów pozwalają na umiejscowienie przyłączy do DN 150 według potrzeb, co daje użytkownikom jeszcze większą swobodę w konfiguracji systemu.
 

Podsumowanie

Przepompownia ścieków Aqualift L to wyjątkowe rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje niezawodnego, efektywnego i przystępnego cenowo systemu zarządzania ściekami. Dzięki niemieckiej precyzji i zaawansowanej technologii, Aqualift L spełnia najwyższe standardy jakości, oferując jednocześnie łatwość instalacji i konserwacji. Niezależnie od tego, czy budujesz nowy dom, modernizujesz istniejący budynek czy zarządzasz małą firmą, Aqualift L jest wyborem, który zapewni spokój i komfort użytkowania na długie lata.
 

Autor: Zespół Instal-Konsorcjum
 


Zapraszamy do obejrzenia filmu:

"Konserwacja urządzeń przeciwzalewowych Staufix FKA i Pumpfix F - ćwiczenia warsztatowe Kessel"

 

Chcesz uzyskać więcej informacji – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, adresy dostępne są pod linkiem: https://ik.pl/hurtownie.