Produkty

Magazyn Wszystko Działa - dostępny w wersji elektronicznej

Dodano 04.06.2020

Szanowni Państwo!

Magazyn „Wszystko Działa!” współtworzymy wraz z ZHI – Polskim Związkiem Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji i Wentylacji, co pozwala nam również na kolportaż magazynu do największych hurtowni w całej Polsce.

Trafiamy więc do fachowców i grupy osób najbardziej zainteresowanych branżą, poszukujących rozwiązań, które pozwolą wykonywać ich pracę sprawnie i fachowo. W każdym wydaniu stawiamy na interesujący content dla instalatorów ważny w ich codziennej pracy, ale również prezentujemy treści ważne z punktu widzenia prowadzenia przedsiębiorstwa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników uruchamiany nowe, interaktywne e-wydanie ulubionego magazynu dla instalatorów „Wszystko Działa”.
Jak inne będzie to wydanie?

Stawiamy na nowe formy reklamy. Reklama w standardowych formatach będzie dodatkowo uzupełniana o linki do Państwa stron internetowych, filmików na Youtube, FB lub innych źródeł, do których chcielibyście, aby czytelnik po kliknięciu w reklamę lub artykuł dotarł.

Każde wydanie będzie poprzedzał newsletter do naszych baz instalatorów, firm z branży instalacyjnej, architektów, osób związanych z branżą budowlaną. Dzięki naszym bazom targów Instalacje oraz Budma dotrzemy do ponad 20 000 osób. Nowe wydanie zaraz po ukazaniu wraz z zajawką wywiadu okładkowego oraz informacją jakie zagadnienia poruszane są w wydaniu zostanie rozesłane ponownie.


Link do e-Magazynu: https://wszystkodziala.pl/022020/

Z poważaniem,

Dyrektor Grupy Produktów (min. Targów Instalacje) MTP Konrad Fleśman