Produkty

Nowa siedziba firmy RESPOL

Dodano 02.09.2011

Z przyjemnością informujemy, że po kilku miesiącach robót , kończą się prace przy budowie nowej siedziby firmy Respol przy ul. Bukowieckiej w 73 w Warszawie. Zakończenie Inwestycji  planujemy jeszcze w tym roku.

Warunki lokalowe, a przede wszystkim magazynowe w naszej obecnej siedzibie przy ulicy Burakowskiej , znacznie odbiegają od naszych oczekiwań oraz od standardów,  jakie chcemy zapewniać naszym Klientom. Dlatego od dłuższego czasu przymierzaliśmy się do budowy nowego, spełniającego te wymagania, obiektu.  Szukaliśmy lokalizacji możliwie blisko centrum, z dogodnym dojazdem, ale przede wszystkim w prawobrzeżnej części Warszawy. Naszym celem było stworzenie, w tak dużym mieście jakim jest Warszawa, magazynów po obu stronach Wisły, aby zapewnić naszym Klientom łatwiejszy i szybszy dostęp do towarów.

Nowy obiekt, położony na Targówku przy ulicy Bukowieckiej 73 , będzie posiadał nowoczesny magazyn wysokiego składowania o powierzchni  5 000 m.kw., salon wyposażenia łazienek, samoobsługowy szybki punk obsługi dla instalatorów, dział obsługi Klientów oraz salę szkoleniowo-konferencyjną.  Wierzymy, że nowy budynek znacznie usprawni obsługę Klientów oraz spełni  Państwa oczekiwania .

W miejscu naszej dotychczasowej siedziby przy ulicy Burakowskiej 15 ,  pozostaje do Państwa dyspozycji funkcjonujący od 22 lat punkt handlowy,  do którego nadal  serdecznie zapraszamy , podobnie jak do drugiego naszego oddziału z dużym magazynem w Alejach Jerozolimskich 333.