Produkty

Nowa strona internetowa marki Viteco

Dodano 02.01.2019

Z ogromną przyjemnością pragniemy podzielić się z Państwem informacją, iż marka Viteco posiada nową stronę internetową. Strona www.viteco.pl została stworzona według najnowszych trendów. Pasek menu podzielono na moduły, dzięki którym nawigowanie po stronie jest łatwe, intuicyjne. Zależy nam, aby dostarczać naszym Klientom wszystkich ważnych informacji w czytelny i nowoczesny sposób. 

Nowa strona Viteco posiada moduł przedstawiający bogatą ilość produktów i rozwiązań Viteco, strefę wiedzy dla Instalatora, w której można znaleźć dużą ilość materiałów tekstowych, obrazów, infografik i filmów instruktażowych. Na chwilę obecną możemy pochwalić się dwiema profesjonalnymi, animowanymi instrukcjami montażu: pompy ciepła Viteco HPWT X9 i systemu rekuperacji Viteco. Kolejne filmy instruktażowe pojawią się na stronie Viteco już niebawem. Zapraszamy do odwiedzin.

„Z natury najlepsze Viteco!

Marka Viteco powstała 31 marca 2008 roku, w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej  został zgłoszony przez Instal-Konsorcjum znak towarowy słowno-graficzny Viteco NATURAL ENERGY SYSTEMS. Produkty i systemy znajdujące się w ofercie Viteco związane są przede wszystkim z Odnawialnymi Źródłami Energii (OZE). Klienci mogą je zakupić w 29 Hurtowniach Grupy Instal-Konsorcjum, które posiadają na terenie Polski 124 punkty sprzedaży hurtowej. Atrakcyjna i jakościowa oferta produktowa oraz korzystne warunki zakupu – to główne nasze założenia. Marka Viteco, jej produkty oraz ludzie ją reprezentujący: spełniają marzenia i oczekiwania swoich Klientów – gwarantując im jakość, zadowolenie, bezpieczeństwo i poczucie trafnego wyboru.

 

Viteco to marka dla profesjonalistów i wymagających Klientów.

Ludzie potrzebują ludzi... Nawet najlepszy produkt jest niczym, jeżeli nie reprezentuje go człowiek, który gwarantuje nam profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo...

„Niemądrze jest płacić za dużo, ale głupio zapłacić za mało. Jeżeli płacisz za dużo, tracisz trochę pieniędzy. Jeżeli jednak zapłacisz za mało, możesz stracić wszystko, ponieważ rzecz, którą nabyłeś może nie spełniać wymagań zadania, do którego jest przeznaczona. Niemożliwe jest zapłacić mało, a zyskać dużo. Jeżeli dobijesz targu z tym, który zaproponował Ci najniższą cenę, powinieneś dodać do tego trochę pieniędzy „na wszelki wypadek”. A jeśli tak... mógłbyś równie dobrze kupić
coś lepszego”. John Ruskin (1819 –1900)”