Produkty

Nowa strona www marki QIK

Dodano 12.06.2013

Z przyjemnością informujemy o zmianach, jakie nastąpiły na stronie internetowej systemów instalacyjnych marki QIK. Serwis zyskał przede wszystkim odświeżoną, zgodną z najnowszymi trendami szatę graficzną, która pozwoliła uzyskać dużą przejrzystość i wygodę korzystania z dostępnych na stronie materiałów.

W nowej wersji serwisu postawiliśmy na estetyczną prostotę – na stronie www.qik.pl próżno szukać graficznych „fajerwerków”, które mogłyby rozpraszać odwiedzającego i utrudniać uzyskanie najważniejszych informacji produktowych. W zamian za to użytkownicy otrzymują uporządkowany projekt, w którym najważniejsze elementy zostały odpowiednio wyeksponowane. Dominujące, biało-niebieskie barwy nawiązują do logotypu QIK, zaś dyskretnie wkomponowane elementy w kolorze pomarańczowym nasuwają skojarzenia z ciepłem, w uzyskaniu którego pośredniczą systemy instalacyjne naszej marki. Całość uzupełniają zdjęcia kluczowych produktów – kształtki oraz rury wielowarstwowej w instalacji – które zostały umieszczone w projekcie jako stałe elementy.

Dla wygody użytkowania nowy serwis QIK.pl został zaopatrzony w dwa rodzaje menu, górne oraz boczne, co znacznie usprawni nawigację na stronie, a co za tym idzie – zapewni łatwość dostępu do poszukiwanych informacji. Do dyspozycji odwiedzających pozostają stałe działy serwisu: O marce, Produkty czy obszerny dział Do pobrania. W sekcji Gdzie kupić odnajdą Państwo interaktywną mapę, na której zaznaczyliśmy wszystkie punkty dystrybucji towarów marki QIK, zaś nowością jest dział Jakość, w którym znajdą Państwo informacje o procesie produkcji naszych produktów. Zachęcamy także do korzystania z działu Kontakt, w którym poprzez specjalny formularz mogą Państwo przesłać do nas swoje pytania.

Gorąco zachęcamy do odwiedzania nowej strony www.qik.pl. Wierzymy, że wysiłek, który włożyliśmy w odświeżenie serwisu zarówno w warstwie estetycznej, jak i merytorycznej, sprawi, iż strona marki QIK będzie dla Państwa źródłem wiedzy i narzędziem w kontaktach z klientami.