Produkty

Nowy Katalog Produktów

Dodano 02.09.2011

Z przyjemnością informujemy, że Instal-Konsorcjum wydało dla Państwa kolejną, piątą już edycję Katalogu Produktów oferowanych przez hurtownie Instal-Konsorcjum.

Katalog czerwiec 2010 ukazał się w nakładzie 5 328 egzemplarzy, z cenami aktualnymi na dzień 1 czerwca 2010 r. Tak jak poprzednio, katalogi zostały dostosowane do potrzeb każdej hurtowni Instal-Konsorcjum, przedstawiając tylko te produkty, które dana firma ma w swojej ofercie. Opracowanie zawiera spis produktów z techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej a także indeks Dostawców, zamieszczony na ostatniej stronie. Na „grzbiecie” Katalogu zostały umieszczone registry alfabetyczne pozwalające na łatwe odnalezienie asortymentu danego Dostawcy. Zwiększyła się również objętość Katalogu, gdyż egzemplarze zawierające cenniki wszystkich Dostawców mają aż 720 stron. Ponadto, Katalogi rozesłaliśmy firmą kurierską do wszystkich Partnerów Instal-Konsorcjum. Pozostałe Firmy Instalacyjne zapraszamy po odbiór Katalogu do hurtowni Instal-Konsorcjum.

Bieżące wydanie Katalogu zostało przygotowane przy użyciu znanego już naszym Dostawcom narzędzia, pozwalającego na bezpośrednie generowanie projektów graficznych z internetowego katalogu produktów Instal-Konsorcjum. W tym roku w prace nad Katalogiem włączyli się prawie wszyscy nasi Dostawcy poprzez bezpośrednią korektę prezentowanego materiału oraz dofinansowanie druku Katalogu. Wszystkim Dostawcom, którzy wparli nas merytorycznie i finansowo przy tym projekcie, składamy podziękowania i życzymy dalszej owocnej współpracy z hurtowniami Instal-Konsorcjum. Mając na uwadze Państwa potrzeby, ze względu na kolejne zapowiadane zmiany cen i asortymentu, planujemy jeszcze w tym roku wydać kolejną edycję Katalogu. Czekamy na uwagi i sugestie dotyczące zmian w opracowaniu, które prosimy przekazywać pracownikom hurtowni Instal-Konsorcjum lub przesyłać e-mailem na adres: redakcja@ik.pl.

Rafał Hołtra

Instal-Konsorcjum sp. z o.o.