Produkty

Patronat: Salon Budownictwa i Instalacji

Dodano 23.02.2012

Jako jeden z patronów medialnych tego wydarzenia, zapraszamy Państwa do odwiedzenia Salonu Budownictwa i Instalacji SBI, który odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia 2012 r. w Bydgoszczy w hali Łuczniczka przy ul. Toruńskiej 59.

Salonowi towarzyszyć będzie XX Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy Pomorza i Kujaw, który w ubiegłym roku odwiedziło ponad 10 tys. osób. Budowa, remont, dom, wnętrze, ogród – jedno miejsce – wiele pomysłów i rozwiązań, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Targi to możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów i pozyskania nowych kontrahentów, promocji marki, najnowszych technologii i produktów oraz poznania nowych tendencji w branży.

Salon budownictwa i instalacji kierowany jest do osób profesjonalnie związanych z branżą budowlaną i instalacyjną – instalatorów, firm montażowych i projektantów - oraz do indywidualnych inwestorów (doskonałe źródło informacji, sugestii i inspiracji).

Podczas salonu prezentować się będą m.in. producenci i dystrybutorzy: materiałów budowlanych i izolacyjnych, wyposażenia wnętrz i materiałów dekoracyjnych, instalacji, ogrzewania, wyrobów chemii budowlanej, stolarki otworowej (okna, ogrody zimowe, patio, parapety, osłony, drzwi, okucia, bramy i ogrodzenia), dachów (tarcica, pokrycia dachowe, akcesoria, systemy izolacji, odwodnień, kominowe, technika solarna, osprzęt dekarski, wyroby metalowe i elementy mocujące), elementów konstrukcyjnych, ścian i elewacji, technik zacieniania i wentylacji, systemów dociepleń i termorenowacji, stropów, posadzek, systemów wykończeniowych (schody, podłogi, ceramika łazienkowa), elementów małej architektury, nawierzchni, systemów zabudowy, systemów zarządzania budynkiem, sprzętu budowlanego oraz usługodawcy z branży.

Firmy, instytucje i stowarzyszenia oferować będą także pomoc w kwestii projektowania, doradztwa, urządzania, kompletacji inwestycji, instalacji, montażu, bezpieczeństwa i higieny pracy, oprogramowania, finansowania i kredytowania.
Targi organizowane będą pod honorowym patronatem władz wojewódzkich i miejskich, organizacji branżowych oraz patronatem medialnym gazet i branżowych portali. Nie zapominamy też o roli edukacyjnej imprezy, którą pełnią towarzyszące konferencje, seminaria, szkolenia, warsztaty i pokazy.

Targi reklamowane będą m.in. w telewizji TVP3, prasie regionalnej: „Expressie Bydgoskim”, „Nowościach”, „Gazecie Wyborczej” i „Gazecie Pomorskiej”, Polskim Radiu PiK, radiu „Złote Przeboje”, radiu PLUS, radiu GRA oraz w branżowych pismach i portalach internetowych. Wystawa promowana będzie również poprzez plakaty, banery reklamowe rozwieszone na terenie miasta oraz wysyłkę zaproszeń imiennych.

Zapraszamy Państwa do ekspozycji, organizacji pokazów i szkoleń podczas imprezy, sponsoringu wydarzeń, promocji i reklamy, umożliwiając dotarcie do licznej grupy odbiorców. Targi są doskonałym miejscem promocji nowych produktów, zbierania o nich opinii od potencjalnych nabywców i użytkowników, a także umocnieniem marki na rynku.

Szczegóły na temat Salonu Budownictwa i Instalacji na oficjalnej stronie wydarzenia.