Produkty

Program konferencji Powerpol już dostępny

Dodano 24.11.2011

Organizator konferencji Powerpol, Europejskie Centrum Biznesu, opublikował na swojej stronie draft programu wydarzenia, które odbędzie się w marcu 2012 r.

XII edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL odbędzie się pod hasłem: „Rok 2012: Perspektywy rozwoju polskiej energetyki”. Często poruszany w ostatnim czasie temat jest jednocześnie bardzo ważnym i aktualnym zagadnieniem. Eksperci i goście konferencji będą wspólnie zastanawiać się nad możliwymi kierunkami rozwoju energetyki w Polsce.

Przyszły rok będzie dla przedsiębiorców energetycznych bardzo pracowitym okresem, ze względu na m.in. dynamiczny proces prywatyzacji, pakiet klimatyczny oraz odczuwalny ogólnoświatowy kryzys. Jednym z największych wyzwań będzie proces wdrażania rządowej „Polityki energetycznej Polski do 2030 r”.

Konferencja Powerpol odbędzie się w dniach 7-8 marca 2012 r. w Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym. Podczas panelowych dyskusji na konferencji, eksperci z największych przedsiębiorstw energetycznych w Polsce poruszą kwestie restrukturyzacji sektora, niezbędnych inwestycji oraz sposobów ich finansowania, a także perspektyw rozwoju alternatywnych źródeł energii.

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji na stronie organizatora. Partnerami merytorycznymi wydarzenia są firma Ernst&Young oraz Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka.