Produkty

Salon techniki grzewczej na targach SIBEX 2012

Dodano 10.01.2012

Expo Silesia, nowoczesny obiekt targowy w Sosnowcu, kolejny raz zaprasza na targi budowlane SIBEX - czołową imprezę wystawienniczą tego sektora w południowej Polsce.

Edycja 2011 roku przedstawiła oferty 250 firm i przyjęła osiem tysięcy zwiedzających. Jak będzie w roku 2012? Po dobrych recenzjach targów wiosennych i niedawno zakończonej premierowej jesiennej edycji targów już dziś wiadomo, że w roku 2012 targi SIBEX będą rekordowe. Świadczy o tym lista już zgłoszonych do udziału firm. Można ją poznać, wchodząc na oficjalną stronę targów.

Jubileuszowa 5. edycja targów SIBEX odbędzie się w dniach 24-26 lutego 2012 roku. Tradycyjnie już wystawcy zgrupowani będą w sektorach: Salon Stolarki Budowlanej, Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacyjnej SILTERM-INSTAL, Targi Mieszkaniowo-Developerskie, Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR.

W dalszym ciągu trwa promocja na ceny powierzchni wystawowych. Firmy, które zgłoszą udział w targach SIBEX 2012 oraz jednocześnie – w targach SIBEX Jesień 2012 - otrzymają 10% upustu od cen powierzchni w lutym i 50% upustu od cen powierzchni we wrześniu.

Szczegółowy program targów i dodatkowe informacje na stronie www.sibex.pl.