Produkty

Sololift2: Tani sposób na nową łazienkę

Dodano 28.07.2014

Co rano kolejka do łazienki? Nastolatki, które zajmują ją godzinami? Miłośnicy spokoju, którzy blokują cichy kącik? Brzmi znajomo? Dzisiaj członkowie rodzin spędzają dużo czasu w łazience. Może to prowadzić do nieprzyjemnych sytuacji, gdy musi z niej skorzystać kilka osób na raz. Zwłaszcza rano, gdy rodzice spieszą się do pracy, a dzieci do szkoły. A przecież zwykle jest miejsce na nową łazienkę. Często w piwnicy lub na poddaszu jest jakieś niewykorzystane pomieszczenie. Jednak przeważnie znajduje się ono zbyt daleko od pionu kanalizacyjnego. Do tej pory rozwiązanie tego problemu było faktycznie drogie i skomplikowane. Ale jest na to sposób!

 


SOLOLIFT2 ułatwia zrobienie dodatkowej łazienki w domku jedno- i dwurodzinnym

Jeżeli istnieje jakieś niewykorzystane pomieszczenie, można je łatwo i tanio zmienić w dodatkową łazienkę. Rozwiązaniem jest Grundfos SOLOLIFT2. Jest to typoszereg agregatów pompowych, które umożliwiają urządzenie dodatkowej łazienki z wykorzystaniem istniejącej instalacji w prawie każdym pomieszczeniu. Dzięki temu, że odpada instalacja nowych rur, montaż jest czystszy oraz tańszy niż w przypadku innych rozwiązań. Dzięki SOLOLIFT2 koszt nowej łazienki jest umiarkowany, a ścieki są zawsze niezawodnie odprowadzane – nawet, jeżeli dodatkowa łazienka znajduje się w piwnicy. Dzięki SOLOLIFT2 można puścić wodze fantazji przy planowaniu nowej łazienki.

Genialnie proste rozwiązanie i szybki montaż

 

 

W Polsce istnieje wielu potencjalnych klientów, którzy chcą mieć dodatkową łazienkę w nieużywanych pomieszczeniach piwnicy lub poddasza. To właśnie rodziny mieszkające w domkach jedno- lub dwurodzinnych z jedną łazienką są szczególnie zainteresowane dodatkową łazienką, wc lub oddzielną pralnią.

W ramach kampanii „SOLOLIFT2 – dodatkowa łazienka” Grundfos zadbał o to by książka ze zleceniami instalatorów zapełniła się nowymi zamówieniami. Aby pomóc instalatorom w rozmowach z klientami przygotowano pakiet materiałów informacyjnych – poradnik oraz ulotkę, którą po wydrukowaniu można wręczyć klientowi. Dodatkowo specjalnie opracowana mapa polecanych instalatorów umożliwiła darmową reklamę firmie instalacyjnej.

Dzięki wyjątkowej kampanii, Grundfos przybliżył grono klientów indywidualnych do instalatorów. Wyszukiwarka polecanych instalatorów oraz formularz ułatwia zamówienie konsultacji i zlecenie usługi montażowej. Grundfos zaproponował rozmaite działania angażujące zarówno na popularnym portalu społecznościowym, jak i na specjalnej stronie dodatkowalazienka.grundfos.pl. Autorzy interesujących wypowiedzi mogą liczyć na nagrody w postaci akcesoriów łazienkowych lub nagrodę główną – możliwość urządzenia dodatkowej łazienki o wartości 20 000 złotych! W tym celu szczęśliwy zwycięzca wybierze się na zakupy do jednej z hurtowni instalacyjnych sprzedających pompy Grundfos, a fachową usługę wykona polecany członek elitarnego klubu instalatorów Master Club Grundfos.

Dlaczego warto wybrać SOLOLIFT2? Zamontuj i zapomnij, że go masz.

Zobacz film Konstrukcja nie do zapchania: