Produkty

Targi Budma 2012 tuż, tuż...

Dodano 04.01.2012

Już 24 stycznia w Poznaniu rozpoczynają się największe targi budowlane w Polsce - Budma 2012.

Budma to impreza szczególnie ważna dla instalatorów, bowiem są to największe targi dla branży budowlanej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Ostatnia edycja zgromadziła 1420 firm z 33 krajów, które zaprezentowały swoja ofertę na przestrzeni 60.000 m2. Targi odwiedziła również rekordowa ilość profesjonalnych zwiedzających: 62.000.

21. edycja targów Budma odbędzie się w Poznaniu w dniach 24-27 stycznia 2012 r., pod hasłem "Budownictwo przyszłości – Uwolnij swoją wyobraźnię".

Nowa odsłona targów będzie się różnić od poprzednich edycji. Za cel organizatorzy postawili sobie bowiem odważne wprowadzanie do budownictwa nowatorskich rozwiązań oraz świadome i odpowiedzialne kształtowanie zdrowej i funkcjonalnej przestrzeni społecznej, dostępnej dla wszystkich pokoleń. Targi Budma mają odgrywać aktywną rolę w wyznaczaniu kierunków rozwoju budownictwa, będąc dla wystawców skuteczną platformą promocji ich innowacyjnych produktów, a dla zwiedzających największą i najbardziej kompletną prezentacją budowlanych technologii jutra.

W tematyce targów, która obejmować będzie budownictwo kubaturowe, przemysłowe oraz specjalistyczne, pojawi się również temat, który jest wyzwaniem dla współczesnego budownictwa - renowacja i termomodernizacja istniejącej już zabudowy. Program wydarzeń Budma 2012 podzielony będzie na przejrzyste dla zwiedzających bloki tematyczne/strefy: WIEDZA, INSPIRACJA oraz DOŚWIADCZENIE.

Szczegółowy program i zakres tematyczny festiwalu dostępny jest na oficjalnej stronie targów: www.budma.pl.