WIELKA LOTERIA I KONKURS PIK - Obejrzyj film z I losowania nagród (PROGRAM PARTNERSKI)

W nawiązaniu do poprzedniego komunikatu na temat pierwszego losowania w ramach WIELKIEJ LOTERII PIK informujemy, że został zakończony proces weryfikacji zwycięzców.

 

 

wielka loteria pik
Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z tego losowania, które przeprowadzono elektronicznie na podstawie zezwolenia wydanego przez Izbę Celno-Skarbową w Warszawie na dedykowanym do tego celu sprzęcie i specjalnym oprogramowaniu.


kliknij, aby zobaczyć relację filmową z pierwszego losowania WIELKIEJ LOTERII PIK


3 laptopy ACER i 2 smartfony iPhone zostały już wysłane do Partnerów IK, których numery losów zostały wylosowane.  Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom, a także Konsorcjantom, których Partnerzy zostali wyłonieni w tym losowaniu.


Jednocześnie zapraszamy wszystkich pozostałych Partnerów IK do udziału w naszej loterii i konkursie. Wystarczy wyrażenie wymaganych zgód w panelu programu PIK w zakładce WIELKA LOTERIA I WIELKI KONKURS PIK oraz realizowanie zakupów w naszych hurtowniach i zdobywanie punktów PIK.


Przypominamy, że kolejne losowanie już 23.11.2021 na podstawie losów wydanych za zdobyte punkty PIK od 1 lipca br. oraz za udział w webinariach Akademii IK dla Profesjonalistów. Jednocześnie informujemy, że punkty PIK za miesiące wrzesień i październik zostaną naliczone Partnerom IK najpóźniej w terminie do 15.11.2021.


Natomiast losowanie finałowe, w którym nagrodą do wygrania jest samochód dostawczy Ford Transit Connect, odbędzie się 29 lipca 2022, podczas Akademii Bezpiecznej Jazdy. Do udziału w tym evencie, w ramach prowadzonego równolegle Wielkiego Konkursu PIK, zaprosimy 25 Partnerów IK, którzy uzyskają w okresie lipiec 2021 - czerwiec 2022 największą liczbę punktów w ogólnopolskich akcjach PIK. Zachęcam do śledzenia rankingów z zajmowanym miejsce w Wielkim Konkursie PIK w zakładce loteryjnej panelu PIK.