WIELKA LOTERIA PIK - losowanie nagród już 21.09.2021

Informujemy, że w dniu 21.09.2021 w ramach WIELKIEJ LOTERII PIK, odbędzie się pierwsze losowanie 5 atrakcyjnych nagród, którymi są laptopy ACER i telefony iPhone. Przypominamy w skrócie zasady loterii.

Za każde 500 punktów PIK uzyskanych za okres lipiec-sierpień 2021, a także za udział w webinariach w ramach Akademii IK dla Profesjonalistów, przysługuje 1 mały los, który będzie brał udział w najbliższym losowaniu i 4 kolejnych losowaniach.

Natomiast za każde 2 500 punktów PIK naliczonych w okresie lipiec 2021 – czerwiec 2022, otrzymują Państwo 1 duży los, który będzie brał udział w losowaniu finałowym samochodu dostawczego Ford Transit Connect.

Wszyscy Partnerzy, którzy uzyskają największą liczbę punktów PIK wezmą udział w Akademii Bezpieczniej Jazdy na Torze Łódź w dniu 29.07.2022, podczas którego odbędzie się losowanie finałowe.

Aby wziąć udział w loterii i konkursie, należy zweryfikować swoje dane teleadresowe i wyrazić wszystkie wymagane zgody w zakładce WIELKA LOTERIA I WIELKI KONKURS PIK po zalogowaniu się w programie PIK na stronie www.ik.pl lub www.partner.ik.pl. W zakładce tej będą również widoczne wszystkie otrzymane losy, aktualnie zajmowane miejsce konkursowe w ramce Ranking, a także regulaminy loterii i konkursu.

Zwycięzcy najbliższej loterii zostaną poinformowani e-mailem oraz telefonicznie o wygranej. Zgodnie z regulaminem, warunkiem odbioru nagrody jest uregulowanie w terminie 5 dni wszystkich wymagalnych zobowiązań na dzień losowania wobec hurtowni, w której biorą Państwo udział w programie PIK. W przypadku braku zapłaty, nagroda przechodzi na laureata rezerwowego.

Wszystkim Partnerom życzymy powodzenia i wygrania nagrody w najbliższym losowaniu!