Centrala wentylacyjna CWL-Excellent i kocioł FGB - idealne połączenie dla Twojego domu – artykuł opublikowany w Biuletynie IK Edycja Wiosna 2021

Na mikroklimat w domu może wpływać wiele aspektów. Z pewnością nie chodzi tylko o odpowiednią temperaturę powietrza, ale również brak zanieczyszczeń, alergenów czy odpowiedni poziom wilgotności. Przebywając w pomieszczeniach, w których znajduje się za dużo dwutlenku węgla, jesteśmy narażeni na spadek samopoczucia, zmęczenie czy ból głowy. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, dzięki którym jesteśmy w stanie zapanować nad klimatem w domu, dodatkowo obniżając rachunki za zużycie energii i żyjąc zgodnie ze środowiskiem naturalnym. 

 

Z artykułu dowiesz się:


 1. jakie rozwiązanie oferuje firma WOLF
 2. dlaczego warto wybrać produkty firmy WOLF
 3. jakie są największe zalety pakietu WOLF

Jakie rozwiązanie oferuje firma WOLF?

 

Firma WOLF od początku swojego istnienia, oferuje rozwiązania wspierające ochronę środowiska oraz dobry mikroklimat w Twoim domu. W ramach pakietu produkty te są w stanie zapewnić jeszcze bardziej efektywną pracę. Chodzi o połączenie kotła FGB z centralą wentylacyjną CWL-Excellent, które zadba o wysoką jakość powietrza w Twoim domu. Ich obsługa jest niezwykle prosta i opiera się na jednym funkcjonalnym sterowniku. Inwestując w dodatkowy moduł WOLF Link Home, możesz sterować urządzeniami również z poziomu smartfona – wystarczy, że zainstalujesz aplikację Smartset i będziesz miał dostęp do Internetu. Dzięki temu, będziesz sterować domowym mikroklimatem z każdego miejsca na świecie. 

Niemiecka firma WOLF oferuje najwyższą jakość wykonania “Made in Germany” i 5 lat gwarancji, jeżeli zdecydujesz się na zakupienie całego pakietu. W pakiecie tym otrzymujesz tylko urządzeń, ale również specjalistyczny serwis, szybsze przeglądy, gdyż za każdym razem będą one dotyczyły wszystkich urządzeń za jednym razem. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze. 

 

Dlaczego warto wybrać produkty firmy WOLF?

Istnieje kilka aspektów przemawiających za urządzeniami firmy WOLF:

 • oferowany przez WOLF kocioł kondensacyjny, gazowy, posiada kompaktową budowę i wykonany jest z solidnych komponentów. Do jego zalet można zaliczyć również m.in. cichą pracę, wydane i czyste spalanie, modulacja w zakresie 1:6, aluminiowo-krzemowy wymiennik ciepła. 
 • Centrala wentylacyjna WOLF CWL – Excellent, posiada kompaktową budowę i wydajny wymiennik ciepła. Filtry mają wysoką jakość, dzięki czemu zatrzymują wszelkie zanieczyszczenia. Dodatkowo wyposażona jest w energooszczędne wentylatory. Konserwacja centrali nie sprawia żadnych problemów – jest szybka i prosta. 

 

Nawet wyposażenie standardowe, w przypadku centrali i kotła WOLF, należy do bogatych. Najważniejsze jest jednak to, że współpracując razem, działają na Twoją korzyść. Firma Wolf działa na polskim rynku od ponad 25-ciu lat i oprócz wysokiej jakości urządzeń, oferuje swoim klientom pomoc ekspertów na każdym etapie projektu. Warto wiedzieć, że wszystkie urządzenia oferowane przez Wolf spełniają wymogi programu Czyste Powietrze. 

 

Jakie są największe zalety pakietu WOLF?

 • Wysoka jakość wykonania, o której świadczy certyfikat “Made in Germany”,
 • obsługa urządzeń odbywa się za pomocą jednego sterownika,
 • urządzenia mogą być sterowane przez Internet z każdego miejsca na świecie,
 • jeśli zakupisz pełen pakiet urządzeń, otrzymujesz na niego 5 lat gwarancji,
 • z racji tego, że oba urządzenia produkowane są przez firmę Wolf, działają ze sobą w pełni kompatybilnie, a przez to stają się jeszcze bardziej wydajne,
 • firma WOLF oferuje szybki serwis i przegląd urządzeń,
 • wszystkie komponenty, z których powstają urządzenia, mają wysoką jakość i charakteryzuje je energooszczędność,
 • nawet wyposażenie standardowe urządzeń jest bogate,
 • Wolf jest sprawdzonym producentem, któremu zaufało już tysiące klientów,
 • wszystkie urządzenia Wolf należą do programu Czyste Powietrze.

 

Na stronie firmy Wolf można zakupić dopasowany do indywidualnych potrzeb pakiet urządzeń. 

 

Autor: Małgorzata Buchkovska