Produkty

Kompletne systemy fotowoltaiczne Viteco

Wprowadzając do swojej oferty systemy fotowoltaiczne Viteco, Instal-Konsorcjum nie kierowało się jedynie doraźną chęcią nadążenia za aktualnymi trendami rynkowymi. Głównym powodem wprowadzenia fotowoltaiki była chęć stworzenia kompletnej oferty systemów OZE dla naszych Klientów.

Posiadając dzisiaj w swoim portfolio zarówno pompy ciepła, systemy fotowoltaiczne, jak i systemy rekuperacji powietrza, jako Grupa jesteśmy przygotowani do sprostania wymogom określonym w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych nowych budynków,  wskazujące rok 2021 jako datę graniczną dotyczącą wymogu budowy jedynie domów energooszczędnych w Polsce.

W rozmowach pomiędzy Konsorcjantami już dawno dostrzegliśmy potrzebę stawiania na kompetencje techniczne pracowników Hurtowni Grupy Instal-Konsorcjum. Coraz bardziej skomplikowane urządzenia i jeszcze bardziej skomplikowane zasady ich łączenia w kompletne systemy narzucają na nas ogromną odpowiedzialność na etapie ich doboru, a w dalszej kolejności sprzedaży.

W obecnych czasach tego procesu nie da się rozdzielić.  
 

Rozumiejąc jak skomplikowanym zagadnieniem  mogą być systemy fotowoltaiczne zarówno dla pracowników sprzedaży, jak i Klientów, Instal-Konsorcjum postawiło na budowę kompetencji technicznych w tym obszarze. Wskazani pracownicy hurtowni Instal-Konsorcjum przeszli gruntowne szkolenia w zakresie techniki fotowoltaicznej, doboru i kompletacji systemów fotowoltaicznych, jak również rozpoznawania i odpowiedzi na zgłaszane przez Klientów potrzeby. Wszyscy uczestnicy szkoleń podeszli ze zrozumieniem do długich i wymagających szkoleń.  To pierwszy etap w naszych staraniach, by sprostać oczekiwaniom Klientów.

Równolegle poszukiwaliśmy oferty/urządzeń, która spełni bardzo rygorystyczne wymagania jakościowe, jakie sobie założyliśmy. I na tym polu odnieśliśmy sukces.

W połowie lutego 2020 r. wprowadziliśmy do sprzedaży kompletny system oparty o komponenty najlepszych światowych marek: https://viteco.pl/systemy-fotowoltaiczne-2/

To kolejny raz kiedy Instal-Konsorcjum stawia na współpracę z najlepszymi dostawcami.

Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że wspieramy naszych Klientów na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

  1. Pomożemy przeanalizować zapotrzebowanie Klienta na energię elektryczną.
  2. Sporządzimy właściwą i dopasowaną do potrzeb Klienta ofertę techniczną.
  3. Wesprzemy Klienta na etapie projektu i zgłoszenia do właściwego Zakładu Energetycznego
  4. Zapewnimy asystę i szkolenie podczas montażu.
  5. Pomożemy w pozostałych staraniach o dofinasowanie z programu „Mój Prąd”.

To kolejny raz kiedy Instal-Konsorcjum stawia na współpracę z najlepszymi dostawcami. Na odpowiedź naszych Klientów nie trzeba było długo czekać. Nasz starania zostały docenione i efekty w postaci sprzedaży nowych systemów przerosły nasze oczekiwania. Już niedługo będziemy mogli podzielić się z Państwem pierwszymi realizacjami. Są one nie tylko efektowne wizualnie, ale również  wykonane na najwyższym poziomie technicznym. Możemy stwierdzić, że praca włożona w szkolenia przez naszych kolegów z działów handlowych Konsorcjantów nie poszła na marne. Dziękujemy!
Zapraszamy na stronę www.viteco.pl i FB https://www.facebook.com/vitecoIK/