Produkty

Wiosenne promocje na produkty concept by Womix – artykuł opublikowany w Biuletynie IK Edycja Wiosna 2021

Piękna wiosna sprawiła, że właściciele marki concept by Womix postanowili odświeżyć promocje na produkty, które znajdują się w ofercie. Wspomniana promocja dotyczy trzech produktów, które w ostatnim czasie były objęte nieprzerwanymi akcjami promocyjnymi. Mowa tutaj o zestawach zaworów mieszających GZM z siłownikiem GS10, zestawach grup pompowych D1, D2 i D3, a także zestawach grup pompowych MIX-BOX. Promocje na wspomniane produkty rozpoczynają się 1 kwietnia 2021 roku mówi Michał Górecki.  | www.womix.pl | www.concept.ik.pl 

 

Jaka promocja obowiązuje na zestawy MIX-BOX? 

Decydując się na kupno zestawów MIX-BOX użytkownik może liczyć na kontynuację promocji. Akcja wygląda podobnie do tej, którą przeprowadzano wcześniej. Klienci mogą zamawiać zestawy MIX-BOX w parach, dzięki czemu powielają gadżety przy złożeniu zamówienia na 2 sztuki dowolnego zestawu.  

Do każdego z zamówionych zestawów producent dołącza dodatkowo kurtkę roboczą opatrzoną logiem, w wybranym przez użytkownika rozmiarze, która będzie idealna do montażu zamówionych towarów. 

Dodatkowo, składając jednorazowe zamówienie na 2 sztuki zestawów, użytkownik oprócz wspomnianej kurtki roboczej otrzyma także torbę narzędziową marki Bosch. 

 

Czego spodziewać się po akcji promocyjnej na zestawy D? 

Kolejną wznowioną promocją jest ta obowiązująca na zestawu grup pompowych DN25. Instalatorzy, którzy zamówią wspomniane produkty, otrzymają od producenta kurtkę softshell. Wspomniana akcja promocyjna obejmuje zestawy D1, D2 i D3 wraz z pompami Wilo albo Grundfos. Promocja nie obejmuje zestawów D4, a także innych konfiguracji systemów grup pompowych DN25 z pompami. 

 

Jakie dodatkowe korzyści przyniesie zakup zestawów zaworów mieszających GZM z siłownikiem GS10? 

Ostatnią z promocji jest nieprzerwana i ciągle odnawiana promocja obowiązująca na zawory mieszające GZM z siłownikami GS10. Obecnie do zamówień tego towaru producent dołącza czapkę z daszkiem, która z pewnością będzie przydatna w nadchodzącym, letnim sezonie.  

 
 

 

Tekst napisany na podstawie artykułu opublikowanego w Biuletynie IK WIOSNA 2021 autorstwa Michała Góreckiego. 

 

Autor: Aneta Wojtczak