HURTOWNIA AMCO - Grupa Instal-Konsorcjum

 

Hurtownia instalacyjna AMCO Sp. z o.o. istnieje na rynku od prawie 30 lat. Swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku. Wówczas działała jako Spółka Cywilna. Obecnie podmiot jest Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, który przejął całą działalność. W 2004 roku firma AMCO Sp. z o.o. przystąpiła do Grupy Instal-Konsorcjum, w której prężnie działa i się rozwija.

Hurtownia instalacyjna swoją siedzibę ma przy ulicy Augustowskiej 7 w Olsztynie. W tym miejscu oprócz budynków biurowych zlokalizowany jest także magazyn, którego powierzchnia sięga 3 tys. m2.

Oferta AMCO Sp. z o.o. - jakie rozwiązania oferuje hurtownia?

Właściciele podmiotu oferują swoim Klientom całościową obsługę w zakresie branży instalacyjnej — C.O., C.W.U, a także sanitarnej i wentylacyjnej. W ofercie produktowej, a także doradztwie pracownicy AMCO Sp. z o.o. stawiają na innowacyjność i atrakcyjność rozwiązań. Co więcej, mając na uwadze dobro środowiska naturalnego, hurtownia wprowadziła do produkty pracujące na bazie odnawialnych źródeł energii, takie jak m.in.: pompy ciepła, kolektory słoneczne, czy przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Kto może skorzystać z propozycji AMCO Sp. z o.o.?

Hurtownia instalacyjna AMCO Sp. z o.o. swoją ofertę kieruje głównie do firm handlowych i instalacyjnych. Warto mieć na uwadze, że od początku działalności podmiot nawiązał współpracę z wieloma partnerami, z którymi współpracuje do dziś.

AMCO Sp. z o.o. jest hurtownią, która posiada doskonałe fundamenty. Dynamiczny rozwój firmy sprawia, że jest jedną z tych, która w branży instalacyjnej może pochwalić się ugruntowaną pozycja na rynku.

     

Technika grzewcza

kotły: gazowe, węglowe i pelletowe, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, termostatyka, podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy c.o. i c.w.u., nagrzewnice gazowe i wodne

Technika sanitarna

systemy podtynkowe, baterie, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki, odpływy, łazienki dla niepełnosprawnych, zlewozmywaki, zmiękczacze, filtry do wody

 

Technika instalacyjna

Instalacje: miedziane, stalowe, z tworzyw sztucznych, kanalizacyjne, centralnego odkurzania, wentylacji mechanicznej; systemy przeciwpożarowe, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, systemy kominowe, izolacja termiczna do rur

Technika solarna

panele pV, falowniki, płaskie kolektory słoneczne, sterowniki solarne, zestawy solarne

 

 

Posiadamy w swojej ofercie handlowej trzy marki własne: QIKConcept i Viteco . Marka QIK to kompletny system instalacyjny oparty na wysokiej jakości rurach 5-warstwowych PERT z wkładką aluminiową oraz 5-warstwowych EVOH z barierą antydyfuzyjną produkowanych w najlepszych niemieckich zakładach przemysłowych. QIK to 15 lat doświadczeń na rynku polskim. W ofercie Concept znaleźć można produkty z zakresu techniki grzewczej, przez towary instalacyjne, aż po armaturę sanitarną. Viteco to towary z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii tj. m.in. pompy ciepła, kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, kotły pelletowe, rekuperatory.

 

 

 

   

Listę oddziałów znajdziesz poniżej:


 

AMCO - Centrala Olsztyn

AMCO - Oddział Białystok

AMCO - Oddział Ełk

AMCO - Oddział Suwałki

 

AMCO - Centrala Olsztyn