Produkty

HURTOWNIA CUPRUM

 

CUPRUM Hurtownia Instalacyjno-Sanitarna Śnieżko sp. k. to miejsce z wieloletnią tradycją, w której każdy Klient może zamówić wysokiej jakości rozwiązania z zakresu instalacji grzewczych, kanalizacyjnych i sanitarnych. Podmiot istnieje na rynku od 1993 roku i od początków swojego istnienia zaskarbił sobie zaufanie wielu kontrahentów. Oferta skierowana jest w głównej mierze do spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów oraz punktów handlowych. Hurtownia działa głównie na terenie województwa wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego.

W 2002 roku hurtownia CUPRUM przystąpiła do Grupy Instal-Konsorcjum. Rozwiązanie to pozwoliło otworzyć się podmiotowi na nowe horyzonty, dzięki którym może oferować swoim odbiorcom znacznie bogatszą ofertę produktową w atrakcyjnych cenach oraz udział w programi partnerskim PIK, który dzięki trójstopniowemu kanałowi dystrybucji: producent-hurtownia-wykonawca pozwala codziennie dostarczyć rozwiązania do ponad 350 partnerów.

Polski kapitał hurtowni

CUPRUM Hurtownia Instalacyjno-Sanitarna M.Z.Śnieżko Sp. z o.o. Sp. K. to firma w całości polska, co sprawia, że jej właściciele mają jeszcze więcej zapału do dalszego rozwoju. Doskonale wyszkolona kadra pracownicza służy Klientowi fachową radą i pomocą.

Istotna dla rozwoju firmy jest także regularna organizacja szkoleń w zakresie innowacyjnych rozwiązań obejmujących systemy grzewcze. Wspomniane spotkania dedykowane są instalatorom i projektantom.

Właściciele hurtowni CUPRUM mogą także pochwalić się, że posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie z zakresu projektowania, montowania i uruchomienia instalacji PV. W zespole pracującym w hurtowni dostępni są także pracownicy, którzy mogą pochwalić się certyfikatem UDT, który wymagany jest, jeśli realizacja inwestycji jest współfinansowana ze Skarbu Państwa.

Posiadamy w swojej ofercie handlowej trzy marki własne: QIKConcept i Viteco . Marka QIK to kompletny system instalacyjny oparty na wysokiej jakości rurach 5-warstwowych PERT z wkładką aluminiową oraz 5-warstwowych EVOH z barierą antydyfuzyjną produkowanych w najlepszych niemieckich zakładach przemysłowych. QIK to 15 lat doświadczeń na rynku polskim. W ofercie Concept znaleźć można produkty z zakresu techniki grzewczej, przez towary instalacyjne, aż po armaturę sanitarną. Viteco to towary z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii tj. m.in. pompy ciepła, kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, kotły pelletowe, rekuperatory.

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów. Zaloguj się.
 Platforma sprzedaży B2B  

 

Technika grzewcza

kotły: gazowe, węglowe i pelletowe, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, termostatyka, podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy c.o. i c.w.u., nagrzewnice gazowe i wodne

piktogram ciepło

Technika sanitarna

systemy podtynkowe, baterie, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki, odpływy, łazienki dla niepełnosprawnych, zlewozmywaki, zmiękczacze, filtry do wody

piktogram woda

Technika solarna

panele pV, falowniki, płaskie kolektory słoneczne, sterowniki solarne,zestawy solarne

piktogram energia

Technika instalacyjna

instalacje: miedziane, stalowe, z tworzyw sztucznych, kanalizacyjne, centralnego odkurzania, wentylacji mechanicznej; systemy przeciwpożarowe, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, systemy kominowe, izolacja termiczna do rur

piktogram powietrze

CUPRUM - CENTRALA

Adres:

ul.Żwirki i Wigury 13, 75-131 Koszalin

Telefon:
94 346 24 46
Telefon:
94 342 29 73
Telefon:
94 346 24 57
Godziny otwarcia:

pn-pt 7:00 - 15:00