HURTOWNIA EKO-INSTAL - Grupa Instal-Konsorcjum

 

Firma EKO-INSTAL działa na rynku od 25 lat i posiada 9 oddziałów na terenie Polski. Nacisk na profesjonalizm i rodzinny klimat pozwoliły jej stać się liderem wśród hurtowni sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych. Dziś firma EKO-INSTAL zatrudnia ponad 100 osób, które mogą cieszyć się z tego, że należą do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

EKO-INSTAL należąca do grupy Instal-Konsorcjum stawia nacisk nie tylko na sprzedaż, ale również na współpracę ze światowej skali producentami i na sukcesywne podnoszenie kwalifikacji osób zatrudnionych w firmie, dzięki czemu może ona tworzyć kolejne oddziały w największych polskich miastach. 

Usługi logistyczne firmy działają sprawnie, ponieważ jej pracownicy zdają sobie sprawę, że zamówione towary nie cierpią zwłoki, dlatego często dostawy realizowane są od razu na drugi dzień, po złożeniu zamówienia. Duży wpływ na to ma również fakt, że magazyny EKO-INSTAL są bardzo dobrze zaopatrzone i firma ta posiada świetnie wyposażoną flotę aut dostawczych. 

W ofercie firmy EKO-INSTAL znajdują się wysokiej jakości artykuły sanitarne, instalacje, klimatyzacje, wentylacje, systemy grzewcze i dodatkowe narzędzia. Wszystkie te produkty pochodzą od producentów znanych na całym świecie m.in. Cersanit, TECE, Vaillant, Salus czy Wolf. 

   

 

 

  • Artykuły sanitarne

  • Instalacje

  • Klimatyzacja i wentylacja

  • Narzędzia 

  • Ogrzewanie

       


Listę oddziałów znajdziesz poniżej:

 

EKO-INSTAL - Centrala Bydgoszcz


EKO-INSTAL - Oddział Osielsko

EKO-INSTAL - Oddział Grudziądz

 EKO-INSTAL - Oddział Warszawa

EKO-INSTAL - Oddział Gdynia

EKO-INSTAL - Oddział Poznań

 EKO-INSTAL - Oddział Koszalin

EKO-INSTAL - Oddział Gorzów Wielkopolski

EKO-INSTAL - Oddział Szczecin

EKO-INSTAL - Oddział Szczecin

 

EKO-INSTAL - Oddział Bydgoszcz

 

 

EKO-INSTAL - Centrala Bydgoszcz